اعترافات شاهزاده انگلیسی درباره ارتباط با دوست فاسد ترامپ

به گزارش مجله آزمون اول، فرزند ملکه انگلیس با اعتراف به دوستی با یک قاچاقچی آمریکایی دختران زیر سن قانونی گفت باعث سرافکندگی خانواده سلطنتی شده است.

اعترافات شاهزاده انگلیسی درباره ارتباط با دوست فاسد ترامپ

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل مجله آزمون اول، شاهزاده اندرو فزرند ملکه انگلیس روز شنبه برای اولین بار به طور علنی اعتراف کرد از دوستی با جفری اپستین قاچاقچی دختران زیر سن قانونی و یکی از دوستان قدیمی رئیس جمهور آمریکا، پشیمان است.

به نوشته روزنامه گاردین، اندرو در مصاحبه با شبکه بی بی سی درباره دوستی با اپستین پس از متهم شدن او به قاچاق انسان با مقاصد جنسی گفت: من با او (اپستین) دوست ماندم و بعد از آن هر روز خودم را سرزنش کردم که به عنوان عضو خانواده سلطنتی که باید بالاترین استانداردها و رفتارها را داشته باشد، موجب سرافکندگی [این خانواده] شدم. به همین سادگی.

این شاهزاده انگلیسی شرح داد فکر می نموده که دوستی با اپستین کاری مفتخرانه و صحیح است.

در ادامه مجری بی بی سی پرسید که آیا داشتن رابطه با دختری 17 ساله به نام ویرجینیا گیفر را به یاد می آورد که در سال 2001 در کلوب شبانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در لندن و به وسیله اپستین با او آشنا شده بود؟

اندرو پاسخ داد: در مورد ملاقات با این خانم هیچ چیزی به خاطر نمی آورم.

این در حالی است که چندی پیش، پس از مرگ مشکوک اپستین، رسانه های مختلف عکس شاهزاده اندرو و ویرجینیا را منتشر کردند.

کاخ باکینگهام پیش تر ادعاهای پیرامون شاهزاده اندرو را غلط و بی پایه توصیف کرد و بیان داشت: هرگونه ادعا درخصوص روابط ناسالم دوک یورک با افراد زیر سن قانونی به طور قطع نادرست است.

اپستین در تاریخ ششم جولای (پانزدهم تیر ماه) توسط پلیس فدرال آمریکا به اتهام قاچاق و فروش انسان و همچنین ایجاد شبکه وسیعی از باند ارائه دختران زیر سن قانونی جهت سوءاستفاده های جنسی بازداشت شد. با اینکه جلسه محاکمه وی در دادگاه، با خودکشی وی دیگر برگزار نشد، اما اپستین در صورت مجرم شناخته شدن از سوی قاضی به حبس تا 45 سال محکوم می شد.

جسد بی جان اپستین 19 مردادماه در حالی که ملحفه ای به دور گردن وی پیچیده شده بود، پیدا شد. بعد از اینکه کوشش های پزشکان زندان برای احیای وی به نتیجه نرسید، اپستین به بیمارستانی محلی منتقل گشت اما معین شد چند ساعتی است که ایست قلبی نموده است و جان خود را از دست داده است.

چند روز پیش یک پاتولوژیست آمریکایی که در کالبدشکافی اپستین شرکت داشت گفت که در تجربه کاری 50 ساله خود، چنین زخم هایی را در موارد حلق آویز شدن، مشاهده ننموده است و حلق آویز شدن، موجب چنین شکستگی هایی در استخوان ها نمی گردد اما قتل موجب چنین چیزی می گردد.

پال گوسار نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا نیز دو روز پیش (23 آبان) ظرف چند ساعت 23 توییت پشت سر هم منتشر کرد به ظاهر ارتباطی با قتل اپستین نداشته و همگی صرفاً در انتقاد از کوشش دموکرات ها برای استیضاح ترامپ بودند. اما زمانی که حروف اول این 23 توییت در کنار هم قرار می گیرند، این عبارت به وجود می آید: Epstein didnt kill himself به این معنی که اپستین خودش را نکشت.

پیش از این ترامپ هم تلویحاً از احتمال قتل این دوست قدیمی خود در سلول زندان صحبت نموده است. وی بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا را به دست داشتن در این قتل متهم نموده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 3314

به "اعترافات شاهزاده انگلیسی درباره ارتباط با دوست فاسد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات شاهزاده انگلیسی درباره ارتباط با دوست فاسد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید