ایران در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا می نماید

به گزارش مجله آزمون اول، درصورتی که آلمان به ایرانی ها ویزای حضور در نمایشگاه ITB را بدهد و پرواز جایگزین نیز بتواند شرکت کنندگان را به برلین برساند، ایران در این نمایشگاه گردشگری حاضر می شود.

ایران در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا می نماید

بهترین تجربه سفر را با کارگزار تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، خشایار نیکزادفر مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی ایران وابسته به وزارت میراث فرهنگی که عهده دار برپایی پاویون ایران در نمایشگاه ITB برلین و MITT مسکو هست گفت: برای خروج شرکت کنندگان از کشور و حضور در این نمایشگاه نگران هستیم، چون شرایط پرواز های خارجی بلاتکلیف است. ولی با صحبتی که با مسئولان نمایشگاه برلین انجام داده ایم آن ها مسئله ای برای حضور ما ندارند نهایت اینکه تست سلامت گرفته می گردد. اکنون بسیاری از کار ها نیز اجرا شده است حتی بار اعضای شرکت کننده در پاویون ایران هم 5 شنبه به آلمان می رسد.

وی درباره اینکه پرواز ترکیه ای که توسط شرکت کنندگان در نمایشگاه برلین خریداری شده بود کنسل شده نیز گفت: باید بتوانیم پرواز جایگزین بگیریم. همچنین تا کنون هیچیک از متقاضی شرکت در پاویون ایران درخواست لغو سفر نداشته اند.

نیکزادفر با بیان اینکه نمایشگاه گردشگری برلین از 14 تا 18 اسفند ماه برگزار می گردد ادامه داد: مجری برگزار کننده پاویون ایران اقدامات مربوط به نمایشگاه را انجام داده است اگر کل پرواز ها کنسل گردد هزینه ای که بابت غرفه سازی و اجازه زمین به نمایشگاه داده ایم ضرر بزرگی است که متوجه برگزار کننده می گردد مگر اینکه با مسئولان نمایشگاه صحبت کنیم تا به دلیل شرایط ایران، این ضرر به حداقل برسد.

نیکزادفر گفت: این ضرر تنها ضرر اقتصادی نیست بلکه همه اقداماتی که در جهت معرفی ایران داشتیم نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی ایران همچنین درباره برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه گردشگری MITT روسیه نیز که قرار است 27 اسفند ماه برگزار گردد گفت: این نمایشگاه هم به مجری سپرده شده است، اما مجری در برپایی آن دچار تردید است. با این وجود در حال ثبت نام هست. باید ببینیم متقاضیان شرکت کننده در نمایشگاه روسیه چند نفر هستند. از طرفی مسئولان نمایشگاه روسیه اعلام نموده اند که اگر روسیه ایرانی ها را در این کشور نپذیرد هزینه ای که بابت نمایشگاه شده را برمی گرداند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اسفند 1398 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 5232

به "ایران در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید