تسهیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دانشگاه آزاد، پرداخت کارانه ویژه به کادر درمانی

به گزارش مجله آزمون اول، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه تسهیل در فرآیند کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را ابلاغ کرد.

تسهیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دانشگاه آزاد، پرداخت کارانه ویژه به کادر درمانی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه تسهیل در فرآیند کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را به روسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به ضرورت کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور تسهیل این فرآیند در مراکز درمانی دانشگاه، موارد زیر را ابلاغ کرد:

1- کمیته کنترل بحران شیوع بیماری کووید 19 در هر یک ­از مراکز درمانی دانشگاه به ریاست رئیس بیمارستان تشکیل گردد.

2- همچنین کمیسیون معاملات استان موظف است با تشکیل جلسات فوق العاده، تسهیل لازم در جهت تسریع انجام معاملات جهت تأمین اقلام ضروری جهت درمان، کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا تا سقف ریالی نصاب معاملاتی استان به عمل آورد. در مواردی که به تشخیص کمیته کنترل بحران بیمارستان، احتیاج به ترک مناقصه موضوع بند 10 ماده 8 آیین نامه معاملات است، طبق تبصره بند ت ماده 14 اساسنامه، اختیار رئیس دانشگاه در این موارد به رئیس استان تفویض می گردد.

3- به منظور قدردانی از زحمات کادر درمانی خدوم شاغل در مراکز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی که نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به کووید 19 اقدام می نمایند، کارانه ویژه کادر درمانی که در ارتباط مستقیم با این بیماران هستند به میزان دو برابر محاسبه و پرداخت گردد.

4- رؤسای استان­ ها علاوه بر اعتبار در نظر گرفته شده که برای تأمین ملزومات ضروری در نظر گرفته شده است، مسئولیت تامین اعتبارات لازم جهت اجرای این بخشنامه از منابع استانی را داشته و معاونان توسعه منابع سلامت واحدهای دانشگاهی مکلف به نهایت همکاری جهت تامین و تخصیص اعتبار و پشتیبانی لازم برای اجرای مصوبات کمیته مذکور هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 7896

به "تسهیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دانشگاه آزاد، پرداخت کارانه ویژه به کادر درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دانشگاه آزاد، پرداخت کارانه ویژه به کادر درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید