فرهنگ و هنر

شیرز یادگاری چند میلیون ساله در دل زاگرس

استان لرستان دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری متنوع و بی نظیری است که یکی از این جاذبه های زیبا و بی بدیل تنگه شیرز در شهرستان کوهدشت است.

28 مهر 1400

واکنش مردم به بازیگر نقش منفی وارش چگونه بود؟

بازیگر نقش شاپور در سریال وارش گفت: ضدّقهرمان قصه را پیش می برد و همین ماندگاری نقش منفی در ذهن مخاطب را بیشتر می نماید.

8 مهر 1400

کشورهای عضو اکو ویزا مشترک صادر نمایند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با توجه به اشتراکات فرهنگی گسترده بین ایران و تاجیکستان، روابط گردشگری بین دو کشور باید در بالاترین سطح باشد.

8 مهر 1400

ایجاد اشتغال برای 128 هزار مددجوی کمیته امداد

معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد 128 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش از ابتدای سال جاری اطلاع داد.

8 مهر 1400

آتابای فیلم زنانه ای است

به واسطه کار کردن است که می توانیم حرف خودمان را بزنیم و تغییر را شروع کنیم. به نظرم باید تلاش کنیم، آدم بهتری باشیم و با فرهنگ است که می توانیم این را ثابت کنیم.

8 مهر 1400

این چشمه آب ندارد!

تپه های گل فشان از جاذبه های طبیعی و کمیاب چابهار هستند.

8 مهر 1400

درخواست معاون میراث فرهنگی از شهردار تهران

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از شهردار تهران خواست از تخریب ویلای نمازی جلوگیری کند.

8 مهر 1400

شب شعر طنز ترامپیت2 در فرهنگسرای رسانه

برنامه شب شعر طنز ترامپیت2 با اجرای شهرام صبور و حضور جمعی از شاعران طنزپرداز دوشنبه 21 بهمن در فرهنگسرای رسانه برگزار می گردد.

8 مهر 1400

زیباترین دورنما های شهری سراسر دنیا (قسمت اول)

یکی از مناظر و چشم انداز هایی که همیشه توجه هنرمندان بی شماری را به سوی خود جلب نموده است و عکاسان زیادی، تصاویر بی نظیری از آن را ثبت نموده اند، دورنماهای شهری است که خط آسمان نیز نامیده می گردد. این چشم اندازهای منحصر به فرد یکی از سوژه های مورد علاقه...

8 مهر 1400

4 فیلم سینمایی جدید در راه سینما، سینما های کشور تمام بها می شوند

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت که فیلم های سینمایی زرد، مالاریا، قهرمانان کوچک و ایتالیا ایتالیا، فیلم هایی هستند که در روز چهاشنبه 12 مهرماه نمایش را در سینماهای کشور شروع می نمایند.

8 مهر 1400

تور کنسرت های رضایی در اروپا برگزار می گردد

غلامرضا رضایی که ماه گذشته در فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفت، هم اکنون خود را آماده می نماید تا اواخر پاییز در پنج کشور اروپایی کنسرت دهد.

8 مهر 1400

خبرنگاران رسانه ای منتقد و منصف است

به گزارش خبرنگاران، مصیب امیری در مراسم تکریم مدیران جوابگوی دو سال گذشته استان که به ابتکار خبرنگاران در هتل الیزه شیراز در حال برگزاری است، گفت: بی تردید وظیفه رسانه انتقال واقعیت ها و اطلاع رسانی از خدمات دولت در کنار نقد سازنده و حتی جریان سازی است...

8 مهر 1400

طرح هادی در 15 هزار روستای کشور اجرا شد

به گزارش خبرنگاران، عیلرضا تابش صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح بهسازی بافت فرسوده روستای دسته جین شهرستان ابهر ضمن اشاره به اینکه برای بهسازی این روستا یک میلیارد تومان هزینه شده است، اضافه نمود: هدف از اجرای این طرح تامین زیرساخت های لازم برای تقویت...

8 مهر 1400

واعظی: به افزایش بودجه موسیقی فجر یاری خواهیم کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور در جمع خبرنگاران درباره تصمیم های آینده برای حوزه موسیقی، تاثیر آن روی مردم و ارتباط با جهان صحبت کرد.

8 مهر 1400

فلسفه و زندگی روزمره، مرگ ام المسائل فلسفه است

به گزارش خبرنگاران، بسیاری از مردم وقتی نام فلسفه و فلاسفه را می شنوند، مردمانی به ذهنشان می آید با موهای بلند و ژولیده، عینک های بزرگ و ته استکانی که در گوشه ای عزلت گزیده و در حال تفکر بر روی موضوعاتی هستند که یا اموری بدیهی و روشن است و احتیاج به کنکاش...

8 مهر 1400

گلایه میهمان نوروزی از خدمات ارائه شده در شهر سنندج

سال جاری در ایام عید مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور، سنندج را به دلیل طبیعت بکر و بهشت گردشگری و جاذبه های طبیعی و دیدنی برای مسافرت انتخاب کردند اما میهمانان نوروزی از خدمات ارائه شده به آنان انتقاد و گله مند بودند.

8 مهر 1400

بسته اخبار فرهنگی و هنری خبرنگاران در روز یکشنبه

برگزیده خبرهای بخش هایی از فرهنگی و هنری خبرنگاران در روز یکشنبه شانزدهم آبان ماه مرور می گردد.

8 مهر 1400

جولیان مور از آنچه میسی می دانست می گوید

به گزارش خبرنگاران به نقل از اس.تی وی، در این داستان یک دختر کوچک کوشش می نماید دنیایی را که پدر و مادرش در آن از هم جدا شده اند، تجربه کند.

8 مهر 1400

37 بیمار کرونایی از بیمارستان هرات فرار کردند، اعلام آمادگی طالبان برای مبارزه با کرونا

ایسنا نوشت: 37 نفر مشکوک به داشتن بیماری کووید19 از بیمارستانی در هرات فرار کردند.

8 مهر 1400

انتشار موزیک ویدیو انیمیشن ایرانی با صدای شهرام ناظری

موزیک ویدیو تیتراژ انیمیشن سینمایی آخرین داستان با صدای شهرام ناظری و آهنگسازی فرید الهامی منتشر شد.

8 مهر 1400
تعداد: (1371)