سینما

طرابلس حضور مزدوران تحت حمایت ترکیه در کنار نیروهای وفاق ملی را تکذیب کرد

دولت وفاق ملی مشارکت مزدوران سوری تحت حمایت ترکیه در نبرد طرابلس در کنار نیروهای این دولت را تکذیب کرد.

27 بهمن 1398

فیلم ، هواداران سعد الحریری به خیابان ریختند

در پی انتخاب شدن حسّان دیاب برای تشکیل دولت جدید لبنان، حامیان سعد الحریری دست به اعتراضات همراه با خشونت در بیروت زدند و درگیری هایی میان آنها و نیروهای امنیتی رخ داد.

18 بهمن 1398

آنالیز آثار فیلم اولی های دهه 90

روزنامه فرهیختگان - سیدمهدی موسوی تبار: هرچند بعضی معتقدند ورود به سینما و ساخت فیلم روزبه روز سخت تر می گردد، اما اعداد نشان می دهد دهه 90 با وجود ورود منابع اقتصادی غیرشفاف و مبهم و حضور ساختار های پیچیده، اما برای فیلم اولی ها، دوره موفقی بوده است. بسیاری...

14 بهمن 1398

فیلم، لحظه فروریختن پل روی جاده ای در ایتالیا

یک پل در کشور ایتالیا بر روی یک جاده شلوغ فرو ریخت.

13 بهمن 1398

پژمان بازغی: صددرصد موافق پرداخت مالیات هستم

پژمان بازغی گفت: من موافقم که همه ازجمله هنرمندان، مالیات بدهند اما این موافقت مشروط به این است که اگر من هنرمند یا بازیگر، مالیات می دهم لااقل در قبالش خدماتی هم دریافت کنم.

3 بهمن 1398

اعلام اسامی 16 مستند خارج از مسابقه جشنواره سینما حقیقت

16 فیلم مستند به بخش خارج از مسابقه سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت راه یافتند.

2 بهمن 1398

فیلم ، لیزر در برابر پهپاد؛ لاکهید مارتین قدرت سلاح لیزری اش را نشان می هد

شرکت آمریکایی لاکهید مارتین اعلام کرده است که آزمایش ها با یک سلاح لیزری 60 کیلوواتی را برای ارتش آمریکا تکمیل کرده است.

11 دی 1398

تنوع در بخش بین الملل جشنواره بالا است، توجه به آثار فراوری مشترک

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوان، تندیس طباطبایی مسئول تامین فیلم های خارجی جشنواره، گفت: در بخش بین الملل جشنواره سال جاری، 4 بخش اصلی داریم که از بخش های رقابتی هستند و شامل فیلم های...

9 دی 1398

فرازمینی ها برای ساکنین زمین پیغام فرستادند!

وب سایت کلیک: احتمال وجود موجودات فرا زمینی همواره از داغ ترین مباحث موجود میان انسان ها بوده است که گهگاهی شاهد به میان آمدن آن در اخبار بوده ایم،اما این بار امواجی از بعضی ستارگان به زمین مخابره شده که نجوم شناسان آن را مرتبط با تمدنی فرازمینی می دانند.

26 آذر 1398

آیا شکل گیری سیارات به دور سیاهچاله ها ممکن است؟

شاید ایده نویسندگان فیلم میان ستاره ای (Interstellar) در به تصویر کشیدن سیارات فراخورشیدی به دور یک سیاهچاله در واقعیت هم وجود داشته باشد. این نتایج پژوهش جدیدی است که احتمال شکل گیری سیارات فراخورشیدی به دور ابرسیاهچاله ها را مورد آنالیز قرار داده است.

19 آذر 1398

برندگان نوبل ادبیات معین شدند؛ انتخاب های حاشیه دار

آموزشگاه ادبیات سوئد نویسندگان برجسته سال 2018 و 2019 را بیان کرد. سال گذشته نوبل ادبیات به دلیل شایعات و رسوایی ها اهدا نشده بود و به تعویق افتاد و به جایش سال جاری دو نفر، پیتر هانتکه اتریشی و اولگا توکارچوک لهستانی برندگان نوبل ادبیات 2019 شدند.

1 آذر 1398

فال روزانه 04، 07، 1398

فال روزانه پنج شنبه 4 مهر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیز متولد 4 مهر، تولدت مبارک. شما فردی فعال، توانا، هوشیار و روشمند هستید. شما یک استعداد ذاتی دارید که به واسطه آن با شجاعت و ایمان خود، با شرایط نامطلوب مبارزه می کنید؛ اما در...

10 آبان 1398

شبیه سازی پیاده روی اربعین در قلب کانادا

دانش آموزان مدرسه الصادق تورنتو با شبیه سازی مراسم پیاده روی اربعین کوشیدند تا جهانیان را با امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان آشنا نمایند.

5 آبان 1398

پیشنهاد کمیسیون اروپایی به پیروز انتخابات اتریش

کمیسر امور تجاری اتحادیه اروپا از سباستین کورس به عنوان پیروز انتخابات پارلمانی اتریش خواست که از ائتلاف با حزب آزادی دوری نموده و با حزب سبز تشکیل ائتلاف دهد.

5 آبان 1398

کسب هشت نامزدی برای آوا از آموزشگاه فیلم کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت جشنواره، جوایز آموزشگاه فیلم و سینمای کانادا که هر سال به برترین های سینمای کانادا اهدا می گردد فیلم سینمایی آوا را شایسته کسب هشت نامزدی دانست.

2 آبان 1398

سرمربی تیم واترپلوی زیر 17سال: از حریفان مان شناختی نداریم، اردوی خارجی می توانست در عملکرد شاگردانم تأثیرگذار باشد

مجید غلامی، سرمربی تیم واترپلوی زیر 17سال گفت: برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کنیم و شناختی از این تیم ها نداریم.

28 مهر 1398

تهیه کننده موسیقی به چه کسی گفته می گردد؟

خبرنگاران- سجاد میرزامهدی تهرانی: تهیه کننده موسیقی یا ناظرضبط موسیقی شخصی است که مراحل مختلف ضبط و میکس آثار موسیقی با راهنمایی و نظر او انجام می گردد.

23 مهر 1398

نمایش دکلره به تورنتو و مونترال می رود

به گزارش خبرنگاران، دکلره به کارگردانی مشترک مهدی کوشکی و صحرا فتحی پس از اجرا در ایران به دعوت دو شهر تورنتو و مونترال کانادا در تاریخ های 23 و 29 آوریل 2016 روی صحنه می رود.

21 مهر 1398

حکایت دریا در جشنواره ملاقات با جنون کانادا

فیلم حکایت دریا به کارگردانی بهمن فرمان آرا در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم ملاقات با جنون در تورنتو کانادا به نمایش گذاشته می گردد.

20 مهر 1398

برلین حضور مادر قلب اتمی را اعلام رسمی کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، دیروز پنج شنبه 15 ژانویه جشنواره فیلم برلین با اعلام اسامی فیلم های شرکت کننده در بخش فروم، از نمایش فیلم مادر قلب اتمی از ایران در این جشنواره اطلاع داد.

16 مهر 1398
تعداد: (52)