اخبار و رویدادها

افشاگری یک روزنامه کانادایی درباره کوشش نافرجام ریاض برای بازگرداندن جعبه سیاه متواری عربستان

یک روزنامه کانادایی فاش کرد که ریاض طی سال های اخیر کوشش زیادی برای بازگرداندن سعد الجبری جعبه سیاه متواری عربستان در کانادا نموده است.

24 مرداد 1399

حضور نظامیان آمریکایی در آلمان برای برلین چقدر هزینه دارد؟

ایرنا نوشت: در حالی که رئیس جمهوری آمریکا مدعی است حضور نظامیان این کشور در آلمان برای این کشور درآمدزا است، گزارش ها حکایت از هزینه های گزاف این حضور برای آلمانی ها دارد.

24 مرداد 1399

چطور نان سالمتری انتخاب کنیم؟

نان ها به طور کلی از آرد، مخمر، آب و نمک تشکیل می شوند، اما بسته به نوع آرد و اجزای دیگرشان ارزش تغذیه ای آنها متفاوت است.

24 مرداد 1399

با فرودگاه بین المللی بندرعباس بیشتر آشنا شویم

بندرعباس یکی از اصلی ترین مناطق تجاری در جنوب ایران و همچنین یکی از مهمترین مبادی صادرات و واردات در کنار ترانزیت مسافر به اقصی نقاط کشور از طریق فرودگاه بین المللی بندرعباس بحساب می آید. این شهر بزرگترین بندر تجاری ایران بوده که درست در همسایگی خلیج...

23 مرداد 1399

آیا هفته آینده، پایان دنیا خواهد بود؟!

بابک زمانی؛ سال 2020 تا به این لحظه، به دلیل بیماری کوروی ویروس COVID-19، سالی بسیار وحشتناک بوده است. حالا یک نظریه پردازِ تئوری توطئه ادعا می نماید که دنیا در هفته آینده در 21 ژوئن به انتها خواهد رسید.

23 مرداد 1399

کاوش های باستان شناسی در گورستان یوسف خان خاوه قم، شناسایی یکی از توسعه یافته ترین فرهنگ های عصر مفرغ قدیم در جنوب غرب آسیا

کاوش های باستان شناسی در گورستان یوسف خان خاوه قم، به شناسایی یکی از توسعه یافته ترین فرهنگ های عصرمفرغ قدیم جنوب غرب آسیا که به فرهنگ کورا - ارس یا ماورای قفقاز قدیم موسوم است، منجر شد.

22 مرداد 1399

لیگ برتر به تعویق افتاد

حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای به مدیران باشگاه ها و روسای هیات های فوتبال لیگ رجحان از افزایش زمان آماده سازی تیم ها برای از سرگیری رقابت های لیگ نوزدهم اطلاع داد.

21 مرداد 1399

فهرست متهمانی که از کشور فرار کرده اند

ایران نوشت: رئیس قوه قضائیه ظهر دیروز در جلسه مسئولان عالی قوه قضائیه، با دستور به دادستان کل کشور و معاون بین الملل قوه قضائیه برای پیگیری مجدانه بازگرداندن مفسدان متواری به خارج از کشور گفت: متهمان خود را تسلیم عدالت کنند و بدانند که گریزی از چنگ عدالت...

21 مرداد 1399

مگر 316000 دلار به خزانه برگشته که کفاشیان می خواهد برگردد؟!

محرومیت کفاشیان به یکسال کاهش یافت که باعث شده زمزمه هایی مبنی بر بازگشت او به ساختمان خیابان سئول به گوش برسد. اما سوال اینجاست مگر تکلیف این پول مشخص شده که کفاشیان دوباره هوای فدراسیون فوتبال به سرش زده است؟

20 مرداد 1399

نخست وزیر کانادا از آرزوهای پلید خود گفت، تبریک نوروز مقام های غربی بهانه ای برای القای خواسته های مداخله جویانه

یک کارشناس رسانه های بین الملل گفت: نخست وزیر کانادا به تبعیت از ایالات متحده از فرصت تبریک ایام نوروز استفاده نموده تا از آرزوهای پلید خود سخن بگوید.

20 مرداد 1399

دور سوم مذاکرات 5

هیأت نمایندگی سازمان ملل در لیبی از مشارکت دولت وفاق ملی و نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی در دور سوم مذاکرات کمیته نظامی مشترک (5+5) تحت نظارت سازمان ملل اطلاع داد.

19 مرداد 1399

53 معترض هنگ کنگی بازداشت شدند

پلیس هنگ کنگ در جریان اعتراضات عصر سه شنبه با حضور صدها تن که اقدام به بستن خیابان ها می کردند، 53 معترض را بازداشت کرد و پس از آن برای متفرق کردن جمعیت از اسپری فلفل استفاده کرد.

19 مرداد 1399

خبرنگاران بی دقتی مسؤولان در مداخلات بیماری کرونا به تشدید مسائل مردم منتهی می گردد

زنجان - خبرنگاران - زنجان - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: میهمانان ناخوانده کرونا مسائل ذهنی، مالی و اجتماعی زیادی را فراهم کرد که در این ارتباط بی دقتی مسؤولان متولی امر و عدم مداخله بهنگام به تشدید مسائل مردم در حوزه سلامت...

18 مرداد 1399

راهنمای فرزندپروری در عصر دیجیتال در آستانه چاپ سوم

کتاب راهنمای فرزندپروری در عصر دیجیتال بزودی از سوی انتشارات جهت بازنشر خواهد شد.

17 مرداد 1399

خشونت و درگیری در خیابان های آلمان

درگیری های اخیر گروه هایی از جوانان با پلیس در شهر اشتوتگارت آلمان، تنها نمونه ای از ده ها مورد خشونت خیابانی و درگیری با نیروهای امنیتی طی چند ماه اخیر در این کشور است.

17 مرداد 1399

کرونا بازار تلفن همراه اروپا را کساد کرد

بر اساس جدیدترین گزارش شرکت تحقیقاتی Counterpoint، شیوع ویروس کرونا فروش موبایل در اروپا را در سه ماهه اول سال 2020 با 7 درصد کاهش در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 روبرو نموده است. بازار اروپای غربی با میانگین کاهش 9 درصدی فروش گوشی، آسیب بیشتری را نسبت به...

16 مرداد 1399

تخت روانچی: آمریکا هیچ حقی برای شروع هیچ کاری در چارچوب قطعنامه 2231 را ندارد

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به خروج آمریکا از برجام و سرانجام مشارکت این کشور در این توافق، توضیح داد: آمریکا که ناقض قطعنامه است، هیچ حقی برای شروع هیچ کاری در چارچوب قطعنامه 2231 را ندارد.

16 مرداد 1399

سپاهان دنبال جذب دائمی من است، از بازگشت به بلژیک شاد می شوم

به گزارش خبرنگاران، امید نورافکن هافبک فوتبال ایران در حالی که با تیم شارلوا بلژیک قرارداد دارد، این فصل به صورت قرضی به تیم سپاهان اضافه شد و عملکرد خوبش در جمع شاگردان امیر قلعه نویی، سپاهانی ها را به فکر جذب دائمی این بازیکن انداخت.

16 مرداد 1399

انتقاد پلوسی از تصمیم ترامپ برای قطع همکاری با سازمان بهداشت جهانی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تصمیم اخیر دونالد ترامپ برای خروج از سازمان بهداشت جهانی به شدت انتقاد کرده است.

15 مرداد 1399

خبرنگاران جنگنده های ائتلاف سعودی 250 بار یمن را بمباران کردند

تهران- خبرنگاران- یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن آدینه شب خاطرنشان کرد که جنگنده بمب افکن های ائتلاف سعودی در هفته گذشته بیش از 250 بار مناطق مختلف این کشور را هدف قرار دادند.

14 مرداد 1399
تعداد: (998)