اخبار اقتصادی

نمایشگاه آثار سفالین دوره اسلامی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می گردد

نمایش 16 اثر سفالین برگزیده از آثار دوران اسلامی در قالب نمایشگاهی با عنوان خط و خاک در موزه ظروف سلطنتی مجموعه سعدآباد برگزار می گردد.

7 اسفند 1398

سیل به باغات موز 104 میلیارتومان خسارت وارد کرد

سیل کم سابقه دیماه امسال وطغیان سهمگین رودخانه ها 70درصد باغات موز در شهرستان های کنارک، چابهار وسرباز را تخریب نموده وبیش از 104میلیارد تومان به این باغات خسارت تحمیل کرد.

6 اسفند 1398

مقصر اصلی آلودگی هوا کجاست؟

کسی تردیدی ندارد که عامل اصلی آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ که به ویژه در زمستان به یک فاجعه تبدیل شده ، سوخت و انرژی است. اگر اختلافی وجود دارد، بر سر این است که کدام حامل انرژی فسیلی بیشتر نقش دارد؛ گاز یا نفت کوره یا گازوئیل یا سوخت مصرف کنندگان ثابت...

3 اسفند 1398

کره شمالی: از یک سلاح راهبردی رونمایی خواهیم کرد

رهبر کره شمالی آمریکا را تهدید کرد پیونگ یانگ به زودی از یک سلاح راهبردی جدید را رونمایی خواهد کرد.

3 اسفند 1398

بیشترین مسافران غیرایرانی به مشهد را عراقی ها تشکیل می دهند، برخورد جدی با تخطی از نرخ نامه مصوب

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی گفت: بیشترین تعداد مسافران غیرایرانی به مشهد مقدس را عراقیان شیعه تشکیل می دهند.

3 اسفند 1398

مجتمع گردشگری هفت آسمان اراک به بهره برداری می رسد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی از افتتاح مجتمع گردشگری هفت آسمان شهرستان اراک با اعتباری بالغ بر40 میلیارد ریال خبر همزمان با سفر هیئت دولت به استان اطلاع داد.

2 اسفند 1398

پابرجا بودن چالش قدرت خرید مسکن

پرداخت تسهیلات در سراسر جهان یک امر متداول است و نرخ تسهیلات آن عدد تک رقمی و کمتر از 5 درصد است.

2 اسفند 1398

لغو 180 پرواز در آلمان با آغاز اعتصاب خدمه پرواز شرکت زیرمجموعه لوفتهانزا

خدمه شرکت هواپیمایی جرمنوینگز که زیر مجموعه لوفتهانزا در آلمان محسب می گردد از امروز رسما اعتصاب 3 روزه خود را شروع کردند.

1 اسفند 1398

راهنمایان گردشگری در منطقه گنجنامه همدان مستقر شوند

محمد تبریزی در مصاحبه با مهر تاکید نمود: راهنمایان گردشگری نقش بسزایی در رونق صنعت و توسعه توریسم و نزدیک شدن به صندلی واقعی آن دارند.

28 بهمن 1398

خانه های خالی مشمول دریافت مالیات می شوند

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 99گفت: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، خانه های خالی مشمول دریافت مالیات می شوند و شهرداری ها موظف به شناسایی این واحدهای خالی هستند.

26 بهمن 1398

مجیدی؛ 99 درصد سرمربی جدید استقلال

رابطه فرهاد با بازیکنان خوب و محبت آمیز است، به شکلی که حتی وقتی او جدا شد و از استقلال رفت، تماس ها قطع نشد و بیشتر بازیکنان با او ارتباط تلفنی داشتند.

25 بهمن 1398

القحطانی بار دیگر فرمانده سایبری بن سلمان می گردد؟

روزنامه واشنگتن پست در مقاله ای به احکام اولیه دستگاه قضایی عربستان علیه عاملان قتل روزنامه نگار منتقد و تبرئه شدن متهمان ردیف اول این پرونده پرداخته و نوشته است که این تبرئه به معنای مخالفت آشکار با انتقاد نهادهای حقوق بشری و روزنامه نگاران است.

24 بهمن 1398

بازار رو به رشد گردشگری تجاری

گردشگری تجاری افرادی را در بر می گیرد که به دلیل اهداف مرتبط با کار، اقدام به سفر می کنند. گردشگری تجاری، یکی از قدیمی ترین اشکال گردشگری است؛ چراکه از ایام بسیار قدیم، شمار بسیاری از افراد با هدف تجارت به سفر می پرداختند.

23 بهمن 1398

راهنمای سفر به آستارا قبل از زمستان

از مهم ترین بازارهای آستارا می توان به بازار بزرگ ساحلی، مجموعه بازارهای نور و انواع پاساژها اشاره نمود.

22 بهمن 1398

سیاست خارجی رئیس جمهور آینده آمریکا ممکن است به اختلاف با اتحادیه اروپا منجر گردد

مدیر مؤسسه امور بین الملل ایتالیا ضمن تأکید بر اینکه اروپا بیشتر مایل به ریاست جمهوری هیلاری کلینتون است تا دونالد ترامپ، تأکید کرد که در هر حالت احتمالا سیاست های آینده آمریکا منجر به بروز شکاف با اروپا خواهد شد.

20 بهمن 1398

راهنمای سفر به پاتایا تایلند

پاتایا تایلند یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در شرق آسیا می باشد و گردشگران زیادی برای استراحت و تفریح از سراسر جهان به این شهر سفر میکنند. یکی از ویژگی های مهم این شهر این است که شما در طول سفر خود به تور پاتایا از زندگی در شهر های بزرگ با تمام چالش...

20 بهمن 1398

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز شنبه

نقل است که حضرت فاطمه سلام الله علیها در روزهای شنبه از هر هفته این دعا را قرائت می نمودند و همچنین به آن سفارش می فرمودند:

18 بهمن 1398

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به فعال سازی مکانیسم حل اختلاف در برجام توسط اروپایی ها

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درخصوص بیانیه سه کشور اروپایی مبنی بر شروع فرآیند حل وفصل اختلافات در برجام توسط این سه کشور تأکید کرد که ایران به هرگونه بدعهدی، سوءنیت و اقدامات غیرسازنده با جدیت و قاطعیت به طور مناسب پاسخ خواهد داد.

15 بهمن 1398

بودجه 99 و حساب کتاب مالیاتی پزشکان، کارتخوان همچنان باید روی میز پزشک بنشیند

مطابق بند 2 تبصره 6 لایحه بودجه پزشکان باید از پایانه فروشگاهی استفاده کنند و 10 درصد درآمدشان به عنوان مالیات کسر شود.

9 بهمن 1398

تصویب تسهیلات 5 طرح گردشگری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ایلام

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از آنالیز تسهیلات طرح های گردشگری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اطلاع داد.

6 بهمن 1398
تعداد: (190)