اخبار اقتصادی

افزایش نگرانی پلیس و دادستانی ایتالیا ، مافیا به یاری مردم کرونازده آمد

همزمان با چالش دولت ایتالیا برای بیرون کشیدن گلیم اقتصاد از بحران کرونا، گروه های سازمان یافته جنایتکار با پخش کردن غذای رایگان و یاری به مردم فقیر در قرنطینه برای بهبود صندلی مافیا در افکار عمومی کوشش می نمایند.

10 خرداد 1399

درباره خرید ویلا در طالقان بیشتر بدانیم

طالقان یکی از مناطق ییلاقی نزدیک به پایتخت محسوب می گردد که در 120 کیلومتری شمال غربی تهران واقع شده است. این شهرستان از سخاوتمندی طبیعت بی بهره نبوده و پوشش گیاهی آن با گونه های گیاهی ارزشمند، طالقان را به شهری محبوب و سرسبز برای بسیار افراد به ویژه پایتخت...

8 خرداد 1399

خبرنگاران همتی: کوشش آمریکا برای توقیف وجوه بانک مرکزی در اروپا خنثی شد

تهران- خبرنگاران- رییس کل بانک مرکزی گفت: با پیگیری حقوقی بانک مرکزی، کوشش آمریکا برای توقیف و انتقال وجوه بانک مرکزی ایران در اروپا خنثی شد.

7 خرداد 1399

طرح خروج دولت از شرکت داری روی میز کابینه روحانی

خبرنگاران : طرح خروج دولت از بنگاه داری شرکت های بورسی و فرابورسی وارد گام نهایی شد و حال تنها در انتظار تصویب از سوی هیات وزیران قرار گرفته است تا به این ترتیب عظیم ترین مرحله از عرضه سهام در کشورمان شروع گردد.

7 خرداد 1399

خبرنگاران آذربایجان غربی نوروز سال جاری میزبان بیش از 103 هزار مسافر بود

مهاباد- خبرنگاران- رییس کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونای آذربایجان غربی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی سال جاری 103 هزار و 783 مسافر از سایر استان های کشور وارد این استان شدند.

6 خرداد 1399

رایزنی آتن برای از سرگیری واردات نفت از ایران

وزارت انرژی یونان با انتشار بیانیه ای گفت: آتن و تهران روز آدینه مذاکراتی را در مورد از سرگیری عرضه نفت به یونان انجام داده اند.

5 خرداد 1399

از معضل همیشگی اکران تا چند داستان دیگر در سینمای کرونازده

دو هفته از سال جدید گذشته و مسئله اکران که همواره یک معضل جدی بوده، شاید به چیزی شبیه یک بحران یا دست کم مسئله ای بغرنج برای سینمای سال جاری بدل گردد؛ مسئله ای که شاید حتی نیازمند تدوین یک آیین نامه جدید برای اکران باشد.

3 خرداد 1399

حمایت آلمان از سازمان بهداشت جهانی در برابر نقدها ترامپ

وزیر امور خارجه آلمان در سخنانی بر لزوم تقویت سازمان بهداشت جهانی در دوران شیوع کرونا تاکید نموده و از این نهاد در برابر انتقاداتی که از طرف ترامپ به آن وارد شده بود حمایت کرد.

2 خرداد 1399

مردم ایران در حال تجربه مظلومیت چندجانبه هستند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم ایران در حال تجربه مظلومیتی چند جانبه بوده که به نظر می رسد مذاکره با رهبران کشورها برای کنار رفتن تحریم های یکجانبه آمریکا می تواند در این شرایط موثر باشد.

1 خرداد 1399

تحریمهای آمریکا فرایند مقابله ایران با کرونا را مختل نموده است

خبرنگاران - گروه بین الملل: حسن روحانی رئیس جمهور ایران در نامه ای به تعدادی از رهبران دنیا با اشاره به ضرورت کوشش و مشارکت همگانی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و بیان سیاست ها و برنامه های جمهوری اسلامی ایران در این راستا، بر لزوم شکستن و برطرف تحریم...

31 اردیبهشت 1399

جهت فراوری مسکن استیجاری باید هموار گردد

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: جهت فراوری مسکن استیجاری باید از سوی دولت هموار شود تا بستر رونق این بازار فراهم شود.

25 اردیبهشت 1399

آخرین وضعت 48 خوابگاه نیمه کاره در دانشگاه های علوم پزشکی ، 6000 ظرفیت به اسکان خوابگاه در سال جدید اضافه می گردد

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: برای سال تحصیلی آینده چند خوابگاه افتتاح خواهند شد که حدود 6 هزار ظرفیت خوابگاهی و تخت خوابگاهی را به ظرفیت دانشگاه اضافه خواهیم کرد.

23 اردیبهشت 1399

مهاجران خسته دل منتشر شد، رمانی در بیان واقعیت های مهاجرت

به گزارش خبرنگاران، انتشارات گوتنبرگ کتاب مهاجرانِ خسته دل نوشته حسن گل محمدی را با شمارگان 500 نسخه، 410 صفحه و بهای 40 هزار تومان منتشر کرد.

22 اردیبهشت 1399

برای غلبه بر چالش های جدید نیازمند پژوهش هستیم

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به عنوان یکی از سازمان های متولی حفظ و تأمین ایمنی شهروندان تهران اقداماتی مستقل در حوزه مطالعات و پژوهش جرا می کند....

19 اردیبهشت 1399

دیپلمات ایرانی: تحریم های غیرقانونی آمریکا تروریسم مالی است

سفیر ایران در فنلاند با اشاره به تاثیر تحریم های آمریکا بر بخش پزشکی کشور در مقابله با ویروس کرونا از کشورهای اروپایی خواست به این تحریم های غیرقانونی بی اعتنا باشند.

19 اردیبهشت 1399

ساعت کار فروشگاه های زنجیره ای قزوین به حالت عادی بازگشت

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: ساعت کار فروشگاه های زنجیره ای قزوین که قبل از این به دلیل پیشگیری از کرونا بین 8 تا 18 تعیین شده بود به حالت عادی بازگشت.

16 اردیبهشت 1399

مهم ترین دستاورد کرونا

اگر امروز می گویند که ایران مرکز اشاعه کرونا است، فارغ از این که این ادعا چقدر نادرست است، محصول نادیده دریافت فروض اصل جهانی شدن از سوی ترامپ است. از همه مهم تر این که اگر یک کشور نتواند از امکانات جهان استفاده مشروع و معقول کند، به طریق اولی تعهداتش...

14 اردیبهشت 1399

نگاهی به اوضاع مردم اروپا و آمریکا پس از شیوع کرونا

شیوع کرونا باعث تغییر رفتار عجیبی در میان مصرف کنندگان در کشورهای دنیا شده است.

13 اردیبهشت 1399

جزئیات سه بسته حمایتی دولت برای سه میلیون خانواده ، زمان، میزان و دفعات پرداخت بسته حمایتی کرونایی

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سه مرحله پرداخت بسته حمایتی کرونایی تعریف کردیم، گفت: تا هفته آینده بسته اول برای سه میلیون خانوار فاقد درآمد ثابت پرداخت خواهد شد که از 200 تا 600 هزار تومان است.

11 اردیبهشت 1399

محصولات ایران خودرو در کاهش قیمت از سایپا پیشی گرفتند

خبرنگاران: آنالیز قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در بازار نشان می دهد که قیمت خودروها در گروه سایپا نسبت به هفته گذشته با کمی کاهش دارای ثباتی نسبی بوده و در گروه ایران خودرو نیز قیمتها کاهش بیشتری داشته است. این کاهشها عمدتا ناشی از کاهش معاملات...

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (242)