اخبار اقتصادی

بیشتر از 40 میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنید

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده اظهار کرد: رقم آورده اولیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 40 میلیون تومان به اضافه 15 درصد هزینه آماده سازی زمین است. متقاضیان دقت نمایند از صحت و سقم پیامک هایی که دریافت می نمایند مطمئن شوند.

25 مرداد 1399

حضور نظامیان آمریکایی در آلمان برای برلین چقدر هزینه دارد؟

ایرنا نوشت: در حالی که رئیس جمهوری آمریکا مدعی است حضور نظامیان این کشور در آلمان برای این کشور درآمدزا است، گزارش ها حکایت از هزینه های گزاف این حضور برای آلمانی ها دارد.

24 مرداد 1399

با فرودگاه بین المللی بندرعباس بیشتر آشنا شویم

بندرعباس یکی از اصلی ترین مناطق تجاری در جنوب ایران و همچنین یکی از مهمترین مبادی صادرات و واردات در کنار ترانزیت مسافر به اقصی نقاط کشور از طریق فرودگاه بین المللی بندرعباس بحساب می آید. این شهر بزرگترین بندر تجاری ایران بوده که درست در همسایگی خلیج...

23 مرداد 1399

کاوش های باستان شناسی در گورستان یوسف خان خاوه قم، شناسایی یکی از توسعه یافته ترین فرهنگ های عصر مفرغ قدیم در جنوب غرب آسیا

کاوش های باستان شناسی در گورستان یوسف خان خاوه قم، به شناسایی یکی از توسعه یافته ترین فرهنگ های عصرمفرغ قدیم جنوب غرب آسیا که به فرهنگ کورا - ارس یا ماورای قفقاز قدیم موسوم است، منجر شد.

22 مرداد 1399

فهرست متهمانی که از کشور فرار کرده اند

ایران نوشت: رئیس قوه قضائیه ظهر دیروز در جلسه مسئولان عالی قوه قضائیه، با دستور به دادستان کل کشور و معاون بین الملل قوه قضائیه برای پیگیری مجدانه بازگرداندن مفسدان متواری به خارج از کشور گفت: متهمان خود را تسلیم عدالت کنند و بدانند که گریزی از چنگ عدالت...

21 مرداد 1399

مگر 316000 دلار به خزانه برگشته که کفاشیان می خواهد برگردد؟!

محرومیت کفاشیان به یکسال کاهش یافت که باعث شده زمزمه هایی مبنی بر بازگشت او به ساختمان خیابان سئول به گوش برسد. اما سوال اینجاست مگر تکلیف این پول مشخص شده که کفاشیان دوباره هوای فدراسیون فوتبال به سرش زده است؟

20 مرداد 1399

خبرنگاران بی دقتی مسؤولان در مداخلات بیماری کرونا به تشدید مسائل مردم منتهی می گردد

زنجان - خبرنگاران - زنجان - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: میهمانان ناخوانده کرونا مسائل ذهنی، مالی و اجتماعی زیادی را فراهم کرد که در این ارتباط بی دقتی مسؤولان متولی امر و عدم مداخله بهنگام به تشدید مسائل مردم در حوزه سلامت...

18 مرداد 1399

تخت روانچی: آمریکا هیچ حقی برای شروع هیچ کاری در چارچوب قطعنامه 2231 را ندارد

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به خروج آمریکا از برجام و سرانجام مشارکت این کشور در این توافق، توضیح داد: آمریکا که ناقض قطعنامه است، هیچ حقی برای شروع هیچ کاری در چارچوب قطعنامه 2231 را ندارد.

16 مرداد 1399

اخطار توئیتر به ترامپ به خاطر طرح ادعاهای نادرست

شرکت پیام رسان توئیتر برای اولین بار به رئیس جمهور آمریکا به خاطر نشر ادعاهای نادرست درخصوص تقلب در انتخابات پیش رو در این کشور اخطار داد.

12 مرداد 1399

نخست وزیر عراق برای سفر به چین دعوت شد، روابط بغداد-پکن توسعه می یابد

نخست وزیر جدید عراق در ملاقات با سفیر چین ضمن تاکید بر توسعه روابط با چین برای سفر به این کشور دعوت شد.

11 مرداد 1399

روبات شش پایی که از زیر دریا فیلمبرداری می کند

پژوهشگران ایتالیایی، نوعی روبات شش پا ابداع کرده اند که می تواند در بستر دریا راه برود و از محیط اطراف فیلمبرداری کند.

4 مرداد 1399

پول فروش سهام عدالت سریع واریز می گردد

به گزارش خبرنگاران، حسین فهمی سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت، گفت: واریز پول حاصل از فروش سهام عدالت در کمترین زمان انجام می گردد.

4 مرداد 1399

زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اظهار داشت که ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز تصمیمی برای بازگشایی مشاغل پرخطر که اغذیه فروشی ها نیز جزو آنها هستند، نگرفته است.

3 مرداد 1399

افتتاح فاز نخست باشگاه افسران خرم آباد در سال 99

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از افتتاح فاز نخست باشگاه افسران خرم آباد تا خاتمه سال 99 خبر داد.

3 مرداد 1399

14 تیرماه آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 14 تیرماه است.

2 مرداد 1399

حمله تند آمریکا به سازمان بهداشت جهانی

آمریکا با انتقاد شدید از سازمان بهداشت جهانی به دلیل واکنش این سازمان به همه گیری ویروس کرونا این نهاد وابسته به سازمان ملل را به ناکامی در کنترل شیوع بیماری متهم کرد.

1 مرداد 1399

اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟

دنیای اقتصاد: برخی از واسطه های معاملات بازار اجاره مسکن نسبت به اصلاح جو قیمتی این بازار در روزهای آینده ابراز امیدواری می کنند.

1 مرداد 1399

سقف وام مشاغل خانگی 50 میلیون تومان اعلام شد

خبرنگاران: دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت: سقف وام برای مشاغل خانگی به 50 میلیون تومان افزایش یافته است.

30 تیر 1399

بازگشت شاخص بورس به کانال 900 هزار واحد

شاخص بورس امروز (شنبه) در نخستین روز هفته در ادامه اصلاح های اخیر، فرایند خود را منفی شروع و به کانال کمتر از یک میلیون واحد بازگشت.

21 تیر 1399

وزارت شهرسازی برنامه ای برای ساخت مسکن کم متراژ ندارد، جزئیات تصمیم امروز ستاد مقابله با کرونا برای اجاره بها

اسلامی درباره الگوی ساخت مسکن زیر 45 متر گفت: من به هیچ عنوان موافق طراحی این واحدهای مسکونی نیستم و سیستم الگوی مسکن ما زیر 75 متر است و وزارت راه و شهرسازی برنامه برای ساخت این واحدها را ندارد.

21 تیر 1399
تعداد: (291)