اخبار سیاسی

نامه AFC بهانه جویی سیاسی است، به وسیله دادگاه عالی ورزش اقدامات لازم انجام می گردد

سخنگوی دولت در خصوص موضع کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال ایران و دریافت میزبانی ها از کشورمان واکنش نشان داد.

25 فروردین 1400

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برای افزایش کنشگری دانشجویان در سال 1400 چه برنامه هایی دارد؟ خبرنگاران

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: کوشش ما این است که سال جاری تعداد برنامه ها و کارگاه های تشکیلاتی و غیرتشکیلاتی اعم از سیاسی، انتخاباتی را بالا ببریم و فضای جنبش دانشجویی را پویاتر کنیم.

23 فروردین 1400

تشکیل نهاد امور تربیتی در آموزش و پرورش برای دمیدن روح تحول در جهت آرمان های انقلاب اسلامی بوده است

تهران (پانا) - مشاور وزیر در اجرای سند تحول بنیادین تاکید کرد فعالیت های پرورشی باعث نشاط و شادابی و کسب تجربیات عملی برای دانش آموزان در موقعیت های مختلف تربیتی می شود بنابراین مدرسه کانون کسب تجربیات تربیتی برای دانش آموزان است.

23 فروردین 1400

طرح های مختلف آب و انرژی تا سرانجام دولت افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران، رضا اردکانیان با آرزوی اینکه نوروز 1400 حسن ختام مبارکی بر قرن حاضر باشد، گفت: تغییر دولت در سال 1400 با حضور یکپارچه مردم رخ خواهد داد و این برای پایداری و قوام جمهوری اسلامی سرمایه بزرگی است.

22 فروردین 1400

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش منصوب شد

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی این سازمان را منصوب کرد.

21 فروردین 1400

واکنش ظریف به نامه 140 قانونگذار آمریکایی درباره توافق جامع با ایران

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به نامه 140 قانونگذار آمریکایی که از دولت کشورشان خواسته اند به توافقی جامع با ایران برای رسیدگی به همه حوزه های اختلاف با ایران برسد واکنش نشان داد.

20 فروردین 1400

تحریم بانک مرکزی اصلی ترین مساله در مذاکرات آینده خواهد بود

با تحریم بانک مرکزی ذیل عنوان حمایت مالی از تروریسم از سوی دولت ترامپ، رفع تحریم از این نهاد دشوارتر شده است.

19 فروردین 1400

تصمیم انگلیس برای افزایش زرادخانه های هسته ای غیر قانونی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در پی تصمیم دولت انگلیس برای افزایش زرادخانه های هسته ای خود، سفیر روسیه در لندن دولت این کشور را به نقض تعهدات بین المللی خود در مورد معاهده کنترل تسلیحات هسته ای متهم و اعلام نمود که روابط میان مسکو و لندن تقریباً...

19 فروردین 1400

خبرنگاران اطلاعیه ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق درباره حمله تروریستی کاظمین

بغداد- خبرنگاران - ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق با صدور اطلاعیه ای درباره حمله تروریستی کاظمین به شهادت رسیدن یک زن را تایید کرد .

15 فروردین 1400

واشنگتن: کره شمالی یک اولویت فوری برای آمریکا است

وزارت خارجه آمریکا اعلام نموده است که برنامه های موشک بالستیک و تسلیحات هسته ای کره شمالی یک اولویت فوری برای ایالات متحده به شمار می رود.

12 فروردین 1400

کامران کردی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر شد خبرنگاران

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی کامران کردی را به سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر منسوب کرد.

8 فروردین 1400

جاسوس های فراموشکار

هر مستند تاریخی خصوصا در خصوص کودتای 28 مرداد در ظاهر ممکن است یادآور یک مستند معمولی و تکراری با فرمی کلاسیک از یک خبرنگار کنجکاو با تصاویر آرشیوی و چند مصاحبه تولیدی باشد که با دریافت بودجه ای سر و ته ماجرا را ختم کرده باشند.

6 فروردین 1400

چرا مریخ اینقدر مهم شده است؟

اکونومیست، نشریه انگلیسی با طرح این پرسش که چرا این همه کاوشگر در مریخ در گشت و گذارند؟، نوشته است: نخست آنکه بشر در جست وجوی یافتن نشانه ای از موجودات فرازمینی یا حیات است و دیگر آن که می تواند مکان امنی برای اسکان بشر در آینده باشد و جدا از همه اینها،...

2 فروردین 1400

سکوت تلویزیون نسبت به یک توهین عجیب، اجرای گاف در قاب رسانه! خبرنگاران

بازتاب های سریال جدید مسعود ده نمکی، جدال مجازی مجری و سردبیر یک برنامه، کل کل های علی ضیا و وزیر جوان و توهین بی سابقه به یک منتقد روی آنتن زنده، از اهم حواشی سیما در هفته های اخیر بود.

1 فروردین 1400

خبرنگاران باکو، ارمنستان را به نقض توافقات صلح و آتش بس در قره باغ متهم کرد

باکو - خبرنگاران - وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان روز شنبه در بیانیه ای ارمنستان را به نقض توافقات سه جانبه 20 آبان ماه گذشته روسای جمهوری آذربایجان ، روسیه و نخست وزیر ارمنستان در باره سرانجام جنگ و آتش بس در قره باغ ، متهم کرد .

30 اسفند 1399

متن کامل لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 کل کشور منتشر شد

کلیات لایحه اصلاحیه بودجه سال 1400 کل کشور در جلسه امروز تصویب و جزئیات آن از یکشنبه هفته آینده در صحن علنی آنالیز می گردد، براین اساس متن کامل آن منتشر شد.

29 اسفند 1399

محیط بان ها و جنگلبان ها دیگر زندانی نمی شوند

هیات وزیران در جلسه دیروز به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهوری آیین نامه اجرایی قانون حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت محیط زیست و جنگلبانی را تصویب کرد.

29 اسفند 1399

اروپا خواهان بازدید و تحقیقات کمیسر حقوق بشر از سین کیانگ شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از دولت چین خواست به میشل باچله کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل اجازه دهد که در خصوص اتهام بدرفتاری با مسلمانان اویغور ایالت سین کیانگ و مردم تبت تحقیق کند.

27 اسفند 1399

خبرنگاران نشست آنالیز مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی برگزار گردید

مشهد- خبرنگاران- نخستین نشست آنالیز و پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی عصر یکشنبه برگزار و تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به اجرای آنها در دو شهرستان درگز و سرخس اتخاذ شد.

26 اسفند 1399

دختر حاکم دبی ربوده شد

لطیفه دختر حاکم دبی با انتشار ویدئویی از خودش اعلام نمود که ربوده شده و برای جان خود نگران است.

26 اسفند 1399
تعداد: (420)