اخبار مجلس

بودجه 99 و حساب کتاب مالیاتی پزشکان، کارتخوان همچنان باید روی میز پزشک بنشیند

مطابق بند 2 تبصره 6 لایحه بودجه پزشکان باید از پایانه فروشگاهی استفاده کنند و 10 درصد درآمدشان به عنوان مالیات کسر شود.

9 بهمن 1398

علیخانی: افزایش نرخ کرایه های تاکسی به حق است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه های تاکسی به حق است، گفت: راننده تاکسی گناهی نکرده که از جیب خودش هزینه ها را بپردازد.

26 دی 1398

طرح توسعه طلای ساریگونی کردستان در آینده نزدیک بهره برداری می گردد

خبرنگاران/کردستان رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کردستان، گفت: امید است با اجرایی شدن طرح توسعە معدن طلای ساریگونی با سفر ریاست جمهوری بە استان کردستان 50 درصد از فراوری طلای کشور را به خود اختصاص دهیم.

16 دی 1398

انتقادرئیس مجلس نمایندگان آمریکا از ترامپ درباره قتل ابوبکربغدادی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، در واکنش به هلاکت ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار بیانیه ای از ترامپ به دلیل بی خبر گذاشتن او و دیگر اعضای کنگره درباره هلاکت البغدادی گلایه...

24 آذر 1398

تنظیم بازار معطل اجرای کامل قانون تمرکز

به گزارش خبرنگاران، قانون تمرکز وظایف و اختیارات کشاورزی در سال 91 به تصویب مجلس رسید و وزارت جهاد کشاورزی به شکل رسمی در دولت یازدهم متولی اجرای آن شد. این قانون منشاء اثرات مثبت در حوزه فراوری و بازرگانی کشاورزی بود ولی تا به حال همه این قانون به شکل...

20 آذر 1398

حکم دادگاه بدوی برای رئیس سازمان هواپیمایی ، خلبان مقصر نیست

سخنگوی کمیسیون اصل 90 شورای اسلامی گفت که براساس رای دادگاه بدوی، رییس سازمان هواپیمایی به دلیل عدم پاسخگویی به کمیسیون اصل 90 به انفصال از خدمات دولتی و 6 ماه زندان محکوم شده است.

16 آذر 1398

تاکید خضری بر افزایش سطح روابط تجاری ایران و اندونزی

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس تحولات منطقه ای ، گسترش روابط تجاری ، ساخت نیروگاه توسط متخصصان ایرانی و مسئله توریسم را از موضوعات مطرح در دیدار رئیس مجلس با رئیس جمهور اندونزی بیان کرد.

10 آذر 1398

هانتر: اروپا اعتماد به نفس لازم برای تغییر نظرات ترامپ درباره برجام را ندارد

سفیر اسبق آمریکا در ناتو معتقد است اروپایی ها گرفتار مسائل خود از جمله برگزیت و مسائل سیاسی داخلی هستند و اعتماد به نفس لازم برای اینکه بتوانند نظر ترامپ را تغییر دهند، ندارند.

3 آذر 1398

خواسته ایرانیان مقیم کانادا از دولت ترودو

رئیس موسسه صلح و دیپلماسی در تورنتو، در تشریح ارزیابی خود از انتخابات پارلمانی اخیر کانادا گفت حداقل خواست جامعه ایرانی مقیم کانادا از دولت جدید جاستین ترودو، برقراری خدمات کنسولی بین اوتاوا و تهران است.

4 آبان 1398

اعلام مصوبات نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال

نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال شب گذشته به میزبانی کرمان برگزار گردید.

21 مهر 1398

لایحه معاهده استرداد مجرمین بین ایران و چین تصویب شد

خبرنگاران: مجلس لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین را به تصویب رساندند.

20 مهر 1398

لایحه حمایت از سرمایه گذاری بین ایران و سنگاپور تصویب شد

نمایندگان لایحه موافقنامه حمایت از سرمایه گذاری متقابل بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سنگاپور را تصویب کردند.

15 مهر 1398

موافقت مجلس با لایحه استرداد مجرمین بین دولت های ایران و اندونزی

به گزارش خبرنگاران، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی لایحه معاهده بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی در زمینه استرداد مجرمین در دستور کار نهاده شد و به تصویب رسید.

1 مهر 1398

لاریجانی قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری را به دولت ابلاغ کرد

رئیس مجلس در نامه ای به حسن روحانی دو قانون تشکیل وزارت گردشگری و میراث فرهنگی و قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی را ابلاغ کرد.

24 شهریور 1398

طرح جامع گردشگری کرمان تهیه می گردد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: تحقق اهداف گردشگری کرمان منوط به تهیه و تدوین طرح جامع گردشگری است.

13 شهریور 1398

آمریکا و کانادا تعدادی از مقامات عالی رتبه نیکاراگوئه را تحریم کردند

آمریکا و کانادا چند مقام ارشد دولت نیکاراگوئه از جمله رئیس مجلس ملی این کشور را با ادعای نقض حقوق بشر تحت تحریم قرار دادند.

1 شهریور 1398

اعلام حمایت چین از پلیس و رهبر هنگ کنگ

به دنبال درگیری های مجدد میان معترضان و پلیس هنگ کنگ، دولت چین امروز (دوشنبه) با اعلام حمایت از رهبر هنگ کنگ و پلیس آن، از مردم این دولت شهر خواست تا با خشونت مخالفت نمایند.

28 مرداد 1398

لایحه همکاری گمرکی بین ایران و ویتنام تصویب شد

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با 166 رأی موافق، 6 رأی مخالف و سه رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده حاضر در جلسه لایحه موافقت نامه همکاری و یاری متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره گمرک جمهوری...

5 مرداد 1398

جداسازی وزارت کار به صلاح نیست

یک کارشناس حوزه کار با بیان این که بازنشستگان با مسائل معیشتی و درمانی زیادی مواجهند، تاکید نمود: هر تصمیمی که برای جداسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرفته می گردد باید با نظر همه شرکای اجتماعی و به شکل سه جانبه صورت باشد.

13 بهمن 1397

افشانی: هیچ بخشی از شهر در برنامه سوم توسعه نادیده گرفته نشده است

شهردار تهران درخصوص شبهات برنامه سوم توسعه توضیحاتی ارائه کرد.

3 بهمن 1397
تعداد: (21)