روزهای فرهنگی روسیه در ایران برگزار می شود

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با همکاری وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه، روزهای فرهنگی روسیه در ایران روز شنبه (18 آبان ماه) ساعت 15 در تالار وحدت برگزار می کند.

روزهای فرهنگی روسیه در ایران برگزار می شود

مهر: شهرهای تهران و قزوین، در روزهای 18 تا 23 آبان میزبان مقامات فرهنگی دو کشور و سفرا و دیپلمات های خارجی مقیم ایران هفته فرهنگی روسیه در ایران هستند.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و میزبان این برنامه هستند که در اجرای برنامه از همکاری بنیاد رودکی و مجموعه فرهنگی و تاریخی نیاوران و نهادهای فرهنگی شهر قزوین و روس کنسرت روسیه بهره می گیرند.

مراسم افتتاحیه این برنامه، روز شنبه (18 آبان ماه) ساعت 15 با حضور و سخنرانی ابوذر ابراهیمی ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و استپانف، معاون وزیر فرهنگ روسیه در تالار وحدت برگزار می شود.

همچنین، نمایشگاه هنرهای سنتی روسیه (19 آبان ماه) در مجموعه فرهنگی و تاریخی کاخ نیاوران برپا می شود و به مدت چهار روز دایر است.

معاون وزیر فرهنگ روسیه به همراه هیأتی متشکل از 50 تن از هنرمندان برجسته این کشور با همکاری اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور، رایزنی فرهنگی ایران در روسیه و سفارت روسیه در تهران به کشورمان می آیند. این هیأت فرهنگی و در رأس آن معاون وزیر فرهنگ روسیه در برنامه سفر خود به کشورمان علاوه بر دیدار با رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دیگر مقامات و مسئولان کشورمان، بازدیدی از کاخ نیاوران و موزه ملی ایران خواهند داشت.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 3 دی 1398 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 3698

به "روزهای فرهنگی روسیه در ایران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای فرهنگی روسیه در ایران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید