سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا

به گزارش مجله آزمون اول، به گزارش ورزش سه، در حالی که مهاجم والنسیا همراه تیمش به مایورکا سفر نموده تا در بازی با رئال مایورکا به زمین برود، چند دزد به خانه او در حومه شهر والنسیا دستبرد زدند. دزدها که گفته می گردد سه نفر بودند، همسر کلایورت را کتک زدند و حدود 200 هزار یورو جواهر و ساعت را با خود بردند.

سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا

طبق گزارش منتشر شده، همسر کلایورت تازه از پیاده روی برگشته بود که سارقان او را مورد ضرب و شتم قرار دادند تا جای وسایل گرانبهای خانه را لو دهد. گفته می گردد این حادثه در مجموع پنج دقیقه طول کشیده و دزدها با وسایل ارزشمندی که برداشته بودند، خانه را ترک نموده اند.

همسر او آسیب جدی ندیده و کلایورت در مایورکا می ماند تا در بازی امشب شرکت کند و بلافاصله به والنسیا برنخواهد گشت.

در چند ماه اخیر، بازیکنان زیادی در اسپانیا هدف سرقت قرار گرفته اند. برای نمونه، رودریگو، ستاره برزیلی رئال مادرید، هنگامی که همراه این تیم در سویل بود تا در فینال کوپا دل ری شرکت کند، متوجه شد دزدها به خانه اش در منطقه مرفه نشین مادرید دستبرد زده اند.

اتفاقی مشابه هم برای ژول کنده، مدافع بارسا، افتاد و موقعی که او برابر بتیس بازی می کرد، دزدها به خانه اش زدند و اموال او را بردند. البته فرق ماجرای کنده با کلایورت در این است که موقع سرقت از خانه کنده، کسی در خانه نبوده است.

حتی لیونل مسی هم در ماه های اخیر از دست سارقان در امان نبوده و دو مرد سرتا پا سیاه پوش وارد حیاط خانه او در بارسلونا شدند و وقتی نتوانستند وارد ساختمان اصلی شوند، پیش از رسیدن پلیس فرار کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 41785

به "سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت خشن سارقان از خانه ستاره والنسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید