آغاز مجدد گردشگری در آلمان

به گزارش مجله آزمون اول، از 15 جون آلمان مرزهای خود را به روی گردشگران باز می نماید

دولت آلمان انتها به اعمال محدودیت های سفر خاتمه داد و مرزهای خود را از 15 جون 2020 برابر با 26 خرداد 99 به روی 29 کشور اروپایی باز خواهد نمود.

آغاز مجدد گردشگری در آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

دولت فدرال آلمان روز چهارشنبه (3 جون) تصمیم گرفت که هشدارهای سفر برای 26 عضو دیگر اتحادیه اروپا به همراه انگلستان و چهار کشور عضو پیمان شنگن (سوئیس، نروژ، ایسلند و لیختنشتاین) را با اطلاعیه های خاص این کشور جایگزین کند. سفر به این کشورها تا زمانی که آن ها نیز در شرایط مشابهی نسبت به اپیدمی کرونا با آلمان باشند، مجاز خواهد بود.

اما به دلیل اینکه کشورهای اسپانیا و نروژ تصمیم بر این دارند تا محدودیت های مهاجرتی خود را تا پس از تاریخ 15 جون نیز ادامه دهند، سفر به این کشورها با تاخیر صورت خواهد گرفت. با این حال دولت آلمان امیدوار است که کشور اسپانیا تا 21 جون به محدودیت های سفر اعمالی در این کشور، پایان دهد.

ما باید از شروع موج دوم اپیدمی کرونا جلوگیری کنیم

برلین نخستین بار در تاریخ 17 مارچ، در پاسخ به اپیدمی کرونا برای بیش از 200 کشور هشدارهای دنیای سفر را صادر کرد و طی ماه های پس از آن نیز، آن را تمدید کرد.

با این حال هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان با هشدار اینکه اپیدمی کرونا هنوز برطرف نشده است اظهار کرد: ما نباید در خصوص اقدامات امنیتی اشتباه کنیم. در آلمان و هر کشور دیگری، باید مانع از این شویم که شروع مجدد گردشگری باعث شروع موج دوم این اپیدمی گردد.

در روزهای آینده وزارت امور خارجه توصیه نامه ای با عنوان بهترین اطلاعات در دسترس برای هر کشور منتشر خواهد نمود. بدین ترتیب مسافران می توانند در خصوص انجام و یا عدم انجام سفر تصمیم گیری کنند.

سفر به آن سوی آب ها هنوز در هاله ای از ابهام است

دولت آلمان پس از آنکه کشورهای سراسر دنیا با شیوع اپیدمی کرونا مرزهای خود را به روی مردم کشورهای دیگر بستند، سفرهایی را برای بازگشت 24000 نفر از افراد با ملیت آلمانی از سایر کشورها به آلمان تدارک دیدند. درصد کثیری از این افراد را مسافران فردی، تجار، دانش آموزان و دیگر شهروندان آلمانی تشکیل می دادند.

شرایط سفرهای خارج از اروپا در آلمان پس از تاریخ 14 جون هنوز تعیین نیست، چرا که برلین از اتحادیه اروپا خواسته است تا به این سیاست مشترک بپیوندد.

هایکو ماس در این مورد اضافه نمود: ما در انتظار تصمیمی هستیم که قرار است این هفته در اتحادیه اروپا گرفته گردد تا ببینیم آیا محدودیت های مهاجرتی برای اروپا تمدید خواهد شد یا خیر؟

منبع: فلای تودی
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 11671

به "آغاز مجدد گردشگری در آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مجدد گردشگری در آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید