فواید ارتباط با دنیای کار برای دانش آموزان

محققان اظهار کردند: بعضی از دانش آموزان تا 20 سالگی هیچ ارتباط معناداری با دنیای کار ندارند و این موضوع منجر به بروز مشکلاتی برای آینده آنها خواهد شد.

فواید ارتباط با دنیای کار برای دانش آموزان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نیوز، بر اساس نتایج یک آنالیز جدید، همه دانش آموزان باید قبل از اینکه درس و مدرسه را رها نمایند، وارد دنیای کار شوند و تجربیاتی در این زمینه کسب نمایند.

مشاغلی که در عصر دیجیتال هستند و کسب مهارت و توانایی های مورد احتیاج برای انجام آنها با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است.

مدارس به تنهایی نمی توانند مهارت هایی مانند مهارت های دیجیتالی و مواردی مانند همکاری، مهارت حل مسئله و ارتباطات را که در حرفه های آینده به آنها احتیاج است تقویت نمایند.

ترکیب کلاس و محل کار، مزایای عمومی فراوانی دارد، اما در عمل می تواند چالش برانگیز باشد و برای آن باید برنامه ریزی گردد.

قرار دریافت در معرض دنیای کار برای دانش آموزان، امکان ایجاد ارتباط با متخصصان خارج از شبکه های خانوادگی معمول را فراهم می نماید و می تواند جهانی واقعی برای آنها باشد.

برخی دانش آموزان در مدارس تجربه های ارزشمندی مانند برنامه های مددکاری و کارآفرینی به دست می آورند که برای همه دانش آموزان در دسترس نیست.

فرصت های متنوع برای تعامل با دنیای کار، از طریق مذاکرات شغلی، مشاوره و سفر به محل های شغلی از مدارس ابتدایی تا مدارس متوسطه می تواند ارزشمند باشد.

بسیاری از موارد وجود دارد که منجر به دوری دانش آموزان از دنیای کار می گردد، مانند ایمنی کودک، بهداشت، ایمنی شغلی و سیاست های شغلی که در هر جایی متفاوت است.

البته در این زمینه باید همکاری بین مدارس و صنعت وجود داشته باشد تا دانش آموزان با نظارت و برنامه ریزی آموزش ببینند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فواید ارتباط با دنیای کار برای دانش آموزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فواید ارتباط با دنیای کار برای دانش آموزان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید