اعرابی و رحمانی قهرمان لیگ برتر دارت شدند

به گزارش مجله آزمون اول، فینال نهمین دوره مسابقات لیگ برتر دارت آقایان و بانوان با معرفی نفرات برتر برگزار گردید.

اعرابی و رحمانی قهرمان لیگ برتر دارت شدند

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی، در فینال لیگ برتر دارت و در بخش آقایان عنوان قهرمانی به حسین اعرابی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان رسید. این چهارمین قهرمانی پیاپی اعرابی و در مجموع ششمین قهرمانی او در لیگ برتر به شمار می آید. اعرابی چندی پیش هم در مسابقات قهرمانی کشور در صندلی نخست دارت ایران ایستاده بود.

همچنین رامین ناصری از باشگاه دارت هدف اردبیل به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها دست یافت و محمدرضا ناظریه از شهرداری گرمسار سوم شد. سید جعفر سیدی زاده از آتش نشانی مشهد، مختار بهشتی از یزد، محمد تقی معطی از مرکزی، سلمان شهباز پور از لرستان و رحیم هاشمی شیرازی از فارس به ترتیب در صندلی چهارم تا هشتم ایستادند.

در بخش بانوان مژگان رحمانی دارتر تهرانی باشگاه دارت پیشرو ایرانیان حرفه ای با کسب 41 امتیاز برای دومین سال پیاپی فاتح این مسابقات شد. مهشاد عوض زاده قهرمان دوبل جوانان دنیا در سال 2017 از استان سمنان با 32 امتیاز دوم شد و منا فرهنگ دیگر نماینده تهران با 31 امتیاز به عنوان سومی دست یافت. همچنین زینب ذوالفقاری از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با 31 امتیاز و تفاضل کمتر، روژین غفوری از کردستان با 28 امتیاز، فاطمه صفی دارنده مدال برنز دوبل جوانان دنیا در سال 2019 از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با 26 امتیاز، آتنا بیگمی از خراسان جنوبی با 25 امتیاز و زهرا نظام دوست از خراسان شمالی با 24 امتیاز به ترتیب در صندلی چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 4951

به "اعرابی و رحمانی قهرمان لیگ برتر دارت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعرابی و رحمانی قهرمان لیگ برتر دارت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید