بازگشت دوباره شاعر هندی به پرفروش های نیویورک تایمز

به گزارش مجله آزمون اول به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می نماید. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

بازگشت دوباره شاعر هندی به پرفروش های نیویورک تایمز

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

ریتم جنگ نوشته برندون ساندرسون در هفته نخست انتشار در رتبه اول پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. ریتم جنگ، چهارمین کتاب از مجموعه سری آرشیو استورم لایت درباره کشف جدیدی در تکنولوژی جنگ است که نوع جنگیدن کشورها را تغییر خواهد داد.

روشنایی روز نوشته دیوید بالداچی نیز در هفته نخست انتشار در صندلی دوم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. البته حضور بالداچی در فهرست پرفروش ها اصلاً عجیب نیست و با انتشار هر اثر جدیدی در این فهرست قرار می گیرد و حتی در بخش آثار چاپی در رتبه نخست این هفته نهاده شده است. آلتی پاین، مأمور اف بی آی در جست و جوی خواهر دوقلویش است که همزمان با جست و جوی بازپرسی نظامی از یک توطئه ای جهانی برای جنگ می گردد.

جسم خانگی نوشته روپی کائور نیز در هفته اول انتشار پیروز شد در صندلی سوم پرفروش های نیویورک تایمز قرار بگیرد. جسم خانگی سومین مجموعه شعر روپی کائور، شاعر هندی است که در اینستاگرام به شهرت رسید. در سال 2014 بیش از یک میلیون نسخه کتاب شعر به فروخته شده است و دلیل اصلی آن بی شک روپی کائور، شاعر کانادایی هندی تبار بود.

سازمان تحقیق کتاب نیلسن در سال 2015 بیان کرد که فروش کتاب های شعر در این سال حدود 13 درصد یعنی ده و نیم میلیون پوند افزایش داشته است و کائور، یکی از دلایل اصلی این تحول شگرفت بود زیرا کتاب شیر و عسل او که در سال 2014 میلادی منتشر شده بود همه رکوردها را شکسته و مجموعه نسخه های منتشر شده از کتاب وی با مجموعه کل نسخه های منتشر شده از 9 شاعری که بعد از وی در فهرست پرفروش ها قرار داشتند، برابری می کرد.

قانون معصومیت نوشته مایکل کانلی در هفته نخست انتشار در رتبه نخست پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد اما این هفته در رده چهارم واقع شده است. قانون معصومیت ششمین کتاب در مجموعه میکی هالر است. هالر در این کتاب به قتل محکوم شده است زیرا جسد یکی از موکلین سابقش را در صندوق عقب ماشین پیدا نموده اند. حالا در کوشش است تا بی گناهی خود را اثبات کند.

زمانی برای بخشش نوشته جان گریشام پس از گذشت شش هفته از انتشار در صندلی پنجم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. سومین کتاب از مجموعه جیک بریگانس درباره جوانی شانزده ساله در دهه 1990 میلادی است که به قتل معاون اداره پلیس متهم شده است.

افسر نگهبان نوشته لی چایلد و آندرو چایلد در هفته دوم انتشار در رده ششم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد اما این هفته در رده ششم واقع شده است. این رمان جدیدترین اثر چایلد درباره شخصیت محوری جک ریچر است که هواداران چایلد مشتاقانه منتظرش بودند. بیست و پنجمین کتاب از مجموعه ریچر در واقع اولین کتاب از این مجموعه هست که با همکاری نویسنده دیگری به نگارش درآمده است. جک ریچر به تنسی می رود و مثل همواره در انتظار ماجراجویی جدید با گروهی در کیمن یک فرد خاص روبه رو می گردد و ماجراهایش از همین جا شروع می گردد.

جیمز پترسون می گوید از خواندن کتاب جدید چایلد لذت برده است و شخصیت جک ریچر از زندگی عظیم تر است و در طول این سال ها و حتی با تغییر شرایط جامعه هم قابل درک و باورپذیر بوده است: کتاب افسر نگهبان به ما نشان داد دو چایلد بهتر از یک نفر از خانواده چایلد است!

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 17969

به "بازگشت دوباره شاعر هندی به پرفروش های نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت دوباره شاعر هندی به پرفروش های نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید