بهاره رهنما عذرخواهی کرد

به گزارش مجله آزمون اول، در پی حاشیه های پیش آمده برای صحبت های یکی از شرکت کنندگان در قسمت های اخیر یک برنامه که مصداق بی احترامی به قوم لر ارزیابی شده بود و انتقادهای بعضی مخاطبان و حذف این قسمت به تصمیم ساترا، نماینده مردم لرستان در مجلس انتقادهایی صریح را در این زمینه مطرح نمود که در ادامه با پاسخ و عذرخواهی این بازیگر همراه شد. پس از این عذرخواهی، نماینده مردم لرستان نیز در تماسی تلفنی از این بازیگر برای ابراز خطا و عذرخواهی تشکر کرد.

بهاره رهنما عذرخواهی کرد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

پس از اعتراض مرتضی محمودوند، نماینده مردم خرم آباد و چگنی به مطلب مطرح شده توسط بهاره رهنما در یکی از برنامه های شبکه نمایش خانگی، بازیگر این مجموعه با ارسال فایلی صوتی خطاب به وی، اظهار کرد: جناب آقای دکتر محمودوند، شما به نمایندگی از ملت غیور لر، صحبت هایی کردید که حتما بجا بوده است؛ بابت اشتباهی که پیش آمده عذرخواهی نموده و به هیچ عنوان قصد اهانت نداشتم.

خوشحالم که روی مهربانی و شفقت بزرگان قوم لر به من هم نشان داده شد. من هم رگ و ریشه لری دارم و در کنار ملت غیور لر هستم. از بزرگواری و بخشش قوم لر بسیار متشکرم.

از شما و همه عزیزانی که همراهی کردند تا سوءاستفاده و یک تفرقه داخلی از این موضوع شکل نگیرد سپاسگزاری می کنم. بسیار بسیار خوشحالم که این قضیه ختم بخیر شد.

امیدوارم که ان شاءالله از این به بعد در امور خیریه و رسیدگی به روستاها و مناطق محرومی که در لرستان وجود دارد در کنار برادران و خواهران مهربان لر باشیم.

پس از ارسال این صوت، محمودوند طی تماسی تلفنی از این بازیگر برای ابراز خطا و عذرخواهی تشکر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 19434

به "بهاره رهنما عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاره رهنما عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید