تمام قضاوت های بیژن حیدری در لیگ نوزدهم

به گزارش مجله آزمون اول، داربی 91 یازدهمین قضاوت بیژن حیدری در این فصل است که پیش از این در 3 ملاقات برای پرسپولیس و در 2 ملاقات برای استقلال سوت زده بود.

تمام قضاوت های بیژن حیدری در لیگ نوزدهم

به گزارش مجله آزمون اول، بیژن حیدری برای دومین بار به عنوان داور وسط داربی پایتخت انتخاب شد تا این دکتر ارتوپد یک بار دیگر قاضی نبرد پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر باشد. پیش از این و برای نخستین بار در داربی 85، حیدری وظیفه قضاوت در شهرآورد تهران را داشت که این بازی با تک گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی به سود پرسولیس به اتمام رسید. البته او در داربی 83 نیز به عنوان داور چهارم در کنار علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری حضور داشت.

این داور همدانی در لیگ نوزدهم، قضاوت 10 ملاقات را بر عهده داشته است که با نگاهی به این بازی ها، می توانیم او را داور بازی های بزرگ لیگ نوزدهم نامید. نکته جالب در مورد داوری های او در لیگ این فصل، قضاوت او برای استقلال و پرسولییس در ملاقات برابر تراکتور و ذوب آهن بوده است. او در این فصل، 3 بار برای پرسپولیس سوت زده است که پرسپولیس در این ملاقاتها، 2 پیروزی و یک شکست را کسب نموده است. همچنین او 2 بار قضاوت بازی های استقلال را برعهده داشته است که استقلال نیز یک پیروزی و یک تساوی در این ملاقاتها کسب نموده است. نکته جالب در مورد این داور بین المللی این است که این نخستین قضاوت او در استادیوم آزادی است.

لیست بازی هایی که بیژن حیدری در آن ها قضاوت نموده است:

تراکتور یک - پرسپولیس صفر، هفته دوم

تنها صحنه بسیار مشکوک این بازی، گل احسان حاج صفی بود که پرسپولیسی ها اعتقاد به آفساید داشتند اما کارشناسان داوری نظر به صحیح بودن گل دادند.

ذوب آهن 2 - استقلال 2، هفته پنجم

بازی جنجالی که استقلالی ها معتقد بودند گل ارسلان مطهری، بازیکن نیم فصل نخست ذوب آهن و فعلی استقلال به حسین حسینی آفساید بوده اما کارشناسان داوری بیان کردند این گل صحیح بوده و همچنین حیدری به درستی استراماچونی را اخراج نموده است. خداداد افشاریان معتقد است داور می توانست در صحنه ای هادی محمدی را اخراج کند و یدالله جهانبازی معتقد بود داور می توانست یک پنالتی برای تیم اصفهانی بگیرد.

پیکان 2 - نفت مسجدسلیمان 3، هفته ششم

حیدری در این ملاقات اشتباه تاثیرگذاری نداشت و قضاوت خوبی را پشت سر گذاشت.

ماشین سازی 2 - فولاد خوزستان 3، هفته هفتم

حیدری در این ملاقات یک پنالتی برای ماشین سازی بیان کرد که به نظر همه کارشناسان این پنالتی درست بود.

شاهین شهرداری بوشهر صفر - پرسپولیس 5، هفته هشتم

سعید مظفری زاده و یدالله جهانبازی معتقد بودند گل دوم پرسپولیس سالم بوده اما افشاریان اعتقاد داشت توپ به دست علیپور برخورد نموده و داور باید خطای هند اعلام می کرد. همچنین در این ملاقات، امیرحسین موسی زاده از شاهین و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس به درستی با کارت داور از زمین اخراج شدند.

تراکتور 2 - استقلال 4 ، هفته نهم

تنها اشتباه حیدری در این ملاقات به نظر بعضی کارشناسان داوری، اخراج شیخ دیاباته در اوایل بازی بود.

ذوب آهن صفر -پرسولیس 3، هفته سیزدهم

بیژن حیدری در این ملاقات یک پنالتی درست برای پرسپولیس گرفت و در باقی صحنه ها به درستی عمل کرد و اشتباه خاص و تاثیرگذاری نداشت.

شهرخودرو یک - سپاهان یک، هفته چهاردهم

لقب جنجالی ترین قضاوت بیژن حیدری به این بازی تعلق می گیرد. ملاقاتی که با تساوی 2 تیم همراه شد اما بعد از این ملاقات شهرخودرویی ها از دست داور بسیار عصبانی بودند و حتی از او شکایت هم کردند. شکایتی که موجب شد تا حیدری در دو هفته خانه نشین گردد. در این ملاقات و به گفته کارشناسان، این داور بین المللی می توانست حداقل یک پنالتی برای تیم میزبان بگیرد و در اخراج محبی نیز عجله کرد.

گل گهر یک - سایپا یک، هفته هفدهم

بیژن حیدری در این ملاقات قضاوت خوبی داشت و 2 گل سایپا را به درستی مردود بیان کرد.

پیکان یک - شاهین شهرداری بوشهر 3، هفته هجدهم

بیژن حیدری قضاوت بی دردسری را داشت و به خوبی بازی را مدیریت کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 6237

به "تمام قضاوت های بیژن حیدری در لیگ نوزدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام قضاوت های بیژن حیدری در لیگ نوزدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید