فرشید و فرشاد؛ دردسر های نو استقلال و پرسپولیس

به گزارش مجله آزمون اول، به گزارش خبرنگاران، با اعلام سایت فدراسیون فوتبال، آرای کمیته انضباطی فوتبال ایران به توضیح زیر است:

فرشید و فرشاد؛ دردسر های نو استقلال و پرسپولیس

باتوجه به شکایت فرشید باقری از باشگاه استقلال تهران به علت مطالبه وجه به مبلغ بیست میلیارد ریال، باشگاه استقلال به پرداخت این مبلغ و بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

فرشاد احمدزاده بابت مطالبه وجه پنج میلیارد و هفتصد میلیون ریالی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد که رای صادره از سوی کمیته شرایط مبنی محکومیت پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی است.

علیرضا نقی زاده در قالب شکایتی خواهان مطالبه 10 میلیارد ریالی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد که پس از آنالیز پرونده، کمیته شرایط نسبت به شکایت نقی زاده قرار رد صادر کرد.

شکایت بهزاد بشتایم از باشگاه ماشین سازی تبریز با موضوعیت مطالبه وجه یک میلیارد و دویست میلیون ریالی، موجب صدور رای محکومیت باشگاه در پرداخت نهصد و چهل میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.

امیرمحمد راجی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر شکایت کرد و خواهان طلب سیصد میلیون ریالی شد که در نهایت باشگاه شاهین شهرداری به پرداخت دویست و نود میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

با شکایت حسین بابایی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه وجه یکصد و شصت میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت یکصد و پانزده میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

بعلاوه در شکایت یوسف نادریان از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) جهت مطالبه ششصد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایتی مشابه از سوی سپهر دنیا بزرگی از باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) بابت مطالبه یکصد و پنج میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

بعلاوه باشگاه بنیامین ورزش پارسه (دارایی) باید طبق رای کمیته شرایط بازیکنان مبلغ دویست میلیون ریال و هزینه دادرسی را به خاطر شکایت مجید انگشتان به وی بپردازد.

شکایت عباس بختیاری از باشگاه محتشم تبریز بابت مطالبه سیصد میلیون ریالی، منجر به صدور رای محکومیت باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی شد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 30931

به "فرشید و فرشاد؛ دردسر های نو استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

1 کاربر به "فرشید و فرشاد؛ دردسر های نو استقلال و پرسپولیس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشید و فرشاد؛ دردسر های نو استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید