جنجال کتک کاری وریا غفوری با محمود فکری؛ اصل داستان چیست؟

به گزارش مجله آزمون اول، خبرنگاران - محمود فکری، سرمربی تازه استقلال هنوز کارش را در این باشگاه به طور جدی آغاز نکرده که اسیر حواشی زیادی شده است؛ در چند ساعت اخیر شایعه درگیری که نه، کتک کاری (!) او با وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال در فضای مجازی منتشر شده و یکی دو سایت داخلی هم با پوشش دادن این درگیری، نوشته اند که دلیل اصلی تعطیلی تمرینات استقلال، همین درگیری فیزیکی بین سرمربی جدید و کاپیتان باشگاه است.

جنجال کتک کاری وریا غفوری با محمود فکری؛ اصل داستان چیست؟

این شایعه شب گذشته به اوج خود رسید و طرفداران استقلال را نگران کرد؛ تا صبح امروز هم حتی واکنش درستی نسبت به آن از سوی باشگاه صورت نگرفته بود تا اینکه بالاخره با گسترده شدن چنین موضوع تلخی، باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای اطلاع داد که پیگیری خواهد نمود و از آن هایی که چنین شایعه ای را به راه انداخته اند شکایت خواهد نمود.

پای کانال های تلگرامی در میان است؟

از آنجا که سرعت انتشار شایعه کتک کاری محمود فکری و وریا غفوری، بیش از حد طبیعی بود، مسئولان باشگاه استقلال اطلاع داده اند که پای یکی از کانال های تلگرامی در میان است و اتفاقا قرار است در شکایتی که ترتیب می دهند از ادمین آن به طور ویژه شکایت نمایند. گفته می گردد یکی از کانال های تلگرامی هواداری باشگاه پرسپولیس، ابتدا چنین شایعه ای را منتشر نموده است. در بخشی از بیانیه باشگاه استقلال که صبح امروز منتشر شده این طور آمده است: روز گذشته اخبار و شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اختلاف و درگیری بین محمود فکری، سرمربی و وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال منتشر شد. شایعاتی که باشگاه استقلال دل خوشی از آن ندارد و به شدت این اخبار را تکذیب می نماید.

از سوی دیگر گفته می گردد باشگاه استقلال میخواهد برای جلوگیری از چنین اتفاقات و حاشیه سازی هایی از چند کانال تلگرامی که اقدام به انتشار این خبر نموده اند، شکایت کند تا در آینده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی برای ایجاد حاشیه در تیم نباشند.

پاسخ جالب وریا به شایعه کتک کاری با محمود فکری

با وجود تکذیب شایعه مذکور از سوی باشگاه استقلال، اما همچنان خبر درگیری محمود فکری و وریا غفوری در حال دست به دست شدن بود؛ مخاطبان فوتبال که به نظر می رسید از تکذیب باشگاه استقلال این طور نتیجه گرفته بودند که آن ها برای آرام کردن جو، چنین بیانیه ای را صادر نموده اند همچنان اصرار داشتند درگیری وجودداشته و جو حاکم بر باشگاه استقلال مساعد نیست. به عقیده آن ها اگر چنین اختلاف نظری وجود نداشت خود سرمربی یا کاپیتان استقلال باید واکنش نشان می دادند.

شایعات تا زمانی پابرجا بود که وریا غفوری دست به کار شد و این بار با انتشار استوری ای در اینستاگرام شایعات را از بین برد؛ او با انتشار تصویری از محمود فکری، سرمربی جدید باشگاه و گذاشتن یک قلب آبی بالای تصویر نشان داد نه تنها شایعه کتک کاری کذب محض است بلکه به این مربی علاقه هم دارد؛ وریا با گذاشتن ایموجی ای دیگر، نشان داده قرار است در این فصل، استقلال با سرمربی جدیدش پرقدرت در رقابت های لیگ برتر ظاهر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 17496

به "جنجال کتک کاری وریا غفوری با محمود فکری؛ اصل داستان چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال کتک کاری وریا غفوری با محمود فکری؛ اصل داستان چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید