حمایت از طرحهای فناورانه مبارزه با کرونا در حوزه آی تی

به گزارش مجله آزمون اول به نقل از معاونت علمی و فناوری، شایعات در حوزه بیماری کرونا دلیلی شد بر این که ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت از شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار و تولید محتوا را در اولویت کاری خود قرار دهد.

حمایت از طرحهای فناورانه مبارزه با کرونا در حوزه آی تی

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که یکی از وظایف خود را حمایت از زیست بوم فناوری و نوآوری در حوزه آی تی تعیین کرده است، با شروع همه گیری ویروس کرونا در کشور با هدف ورود به عزم ملی مبارزه با بیماری کرونا، حمایت های جدی خود از دانش بنیان های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار، تولید محتوا را در خط مقدم اولویت های خود قرار داده است.

با کمک زیست بوم فناوری و نوآوری کرونا را شکست می دهیم عنوان فراخوانی است که قصد دارد با هم افزایی فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری گامی قدرتمند و هم افزایی در کمک به مردم و جامعه برای مبارزه با ویروس جدید کرونا با کمک توانمندی دانش بنیان ها و استارتاپ ها بردارد. با استفاده از این ظرفیت علمی و فناورانه و نوآورانه موجود در کشور گام های جدی برای مبارزه با این بیماری برداشته شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 7569

به "حمایت از طرحهای فناورانه مبارزه با کرونا در حوزه آی تی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از طرحهای فناورانه مبارزه با کرونا در حوزه آی تی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید