حمله ترامپ به توییتر: اگر در خصوص حذف دنبال کنندگان من صادق هستید مدرک نشان دهید

به گزارش مجله آزمون اول، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده معتقد است جک دورسی مدیر توییتر در پاک کردن دنبال کنندگان جمهوری خواستار صداقت عمل ندارد و از روی غرض این کار را انجام می دهد.

حمله ترامپ به توییتر: اگر در خصوص حذف دنبال کنندگان من صادق هستید مدرک نشان دهید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد دونالد ترامپ قصد ندارد دست از سر جک دورسی بردارد و بار دیگر به توییتر تاخته که این شرکت در نوع حذف دنبال کنندگانش و البته دنبال کنندگان سایر جمهوریخواهان سلیقه ای عمل می نماید.

وی در پیامی توییتری نوشته: اگر دنبال کنندگان من و سایر جمهوریخواهان به علل تعصبی و جعلی بودن پاک شده اند مدرکی برای اثبات آن نشان دهید.

درواقع ترامپ این سخن مدیران توییتر را به چالش کشیده که می گویند روی حذف حساب های جعلی برای جلوگیری از رفتارهای مخرب تمرکز دارند.

ترامپ برای چندمین بار در توییتر گفت که این شبکه اجتماعی بسیاری از پیروان وی را از حسابش حذف نموده است و این نشان می دهد که این امر می تواند به علت تبعیض سیاسی باشد.

وی نوشت:

توییتر بسیاری از افراد را از حساب من حذف نموده و مهمتر از همه، آنها ظاهرا چیزی را انجام می دهند که باعث حذفشان می گردد. اما این رفتارها هیچ پایه و اساسی ندارد هر بار توییتر به یک کلمه تازه گیر می دهد و بهتر است مدرک نشان دهد که چرا این رفتار را می نماید.

ماه هاست که توییتر در حال کوشش برای تمیز کردن سرویس های خود است و بر این اساس طی چندین ماه گذشته با سرکوب حسابهای جعلی، رباتها و هرزنامه ها مشغول است. در ماه جولای، توییتر آغاز به پاک کردن حساب های قفل شده ای کرد که به نظر فیک می رسیدند. همین امر موجب شد تعداد دنبال کنندگان بسیاری از افراد برجسته در شبکه های اجتماعی کاهش یابد.

شمار پیروان ترامپ در ماه ژوئیه حدود 300 هزار نفر کاهش یافته و به 53.1 میلیون نفررسید.

یک سخنگوی توییتر در بیانیه ای به وسیله ایمیل، گفت: تمرکز ما بر سلامت سرویس است و شامل کار برای حذف حساب های جعلی برای جلوگیری از رفتارهای بدخواهانه است.بسیاری از حساب های برجسته شاهد کاهش تعداد پیروان هستند، اما نتیجه این کار ما اطمینان بیشتر است که پیروان آنها واقعی هستند.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 39506

به "حمله ترامپ به توییتر: اگر در خصوص حذف دنبال کنندگان من صادق هستید مدرک نشان دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله ترامپ به توییتر: اگر در خصوص حذف دنبال کنندگان من صادق هستید مدرک نشان دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید