خبرنگاران نبی: سه روز جهت درخواست تجدید نظر برای حکم آل کثیر وقت داریم

به گزارش مجله آزمون اول، تهران- خبرنگاران- دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: بر اساس ماده 124 مقررات انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا از فردا(یکشنبه) ظرف سه روز فرصت برای اینکه درخواست تجدید نظر خواهی باشگاه پرسپولیس توسط فدراسیون ارسال گردد وجود دارد.

خبرنگاران نبی: سه روز جهت درخواست تجدید نظر برای حکم آل کثیر وقت داریم

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال از پیگیری ویژه جهت تجدیدنظرخواهی درباره رای صادره پیرامون مهاجم تیم پرسپولیس ایران توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اطلاع داد و گفت: بر اساس ماده 124 مقررات انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا از فردا(یکشنبه) ظرف سه روز فرصت برای اینکه درخواست تجدید نظر خواهی باشگاه پرسپولیس توسط فدراسیون ارسال گردد وجود دارد و این به معنای این است که حداکثر تا سه شنبه همین هفته این زمان موجود است و پیگیری ویژه در این باره انجام خواهد شد.

وی اضافه نمود:از سه شنبه به مدت پنج روز یعنی تا یکشنبه هفته آینده، فرصت ارائه لایحه دفاعیه وجود خواهد داشت. در این میان، مبلغ ثبت درخواست تجدید نظر خواهی معادل 1000 دلار آمریکا است و خواسته ها و ادله، فهرست شهود و خلاصه ای از شهادتنامه های کتبی می بایست در این فرآیند هشت روزه به ترتیب انجام گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 16512

به "خبرنگاران نبی: سه روز جهت درخواست تجدید نظر برای حکم آل کثیر وقت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نبی: سه روز جهت درخواست تجدید نظر برای حکم آل کثیر وقت داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید