دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز کارگر را تبریک گفت

به گزارش مجله آزمون اول، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی بیانیه ای روز کارگر را به این قشر ارزشمند جامعه تبریک گفت.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز کارگر را تبریک گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری مجله آزمون اول از شورای عالی انقلاب فرهنگی،دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی بیانیه ای روز کارگر را به این قشر ارزشمند جامعه تبریک گفت.

مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استقلال ملت و کشور، به تلاش و زحمت کارگران بستگى دارد. (رهبر حکیم انقلاب)

کارگر به عنوان شریف ترین قشر اجتماعی و اصلی ترین عنصر در تولید و خودکفایی اقتصادی، دارای جایگاهی رفیع و بی بدیل در جامعه و اقتصاد کشورمان است.

قشر کارگر در طول سال های پس از انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم اقشار وفادار به انقلاب اسلامی بوده که تلاش های خستگی ناپذیر آنها در عرصه تولید و شهداء و ایثارگران کارگر نمونه بارزی از این وفاداری هستند.

در سال های اخیر نیز کارگران در بخش اقتصاد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ملی گام های بزرگی برداشته اند.

اما نباید تصور کرد که قشر کارگر به میزانی که در خدمت جامعه بوده، مورد توجه و تقدیر قرار گرفته است؛ بلکه راه زیادی در راستا تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه و به ویژه مسئولان است.

باید توجه کرد تقویت مبانی تولید ملی به عنوان رکن اساسی اقتصاد مقاومتی، مبارزه با ریشه های قاچاق کالا، توجه به وضع معیشت کارگران و مطالبات مشروع صنفی مجله آزمون اولن و برنامه ریزی برای بالابردن سطح توان علمی کارگران در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی دیکر از ارکان اقتصاد مقاومتی باید در سرلوحه برنامه های همه مسئولان باشد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن ادای احترام به همه شهدا و ایثارگران کارگر و همه کارگران پرتلاش و اهل تدبیر و خرد، روز کارگر را تبریک گفته و برای کارگران و مسئولان بخش کارگری توفیقات الهی در راستا خدمت به کشور و انقلاب اسلامی را خواستار است.

4112/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 10783

به "دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز کارگر را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز کارگر را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید