سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟

به گزارش خبرنگاران، علی کریمی هافبک میانی آبی پوشان در جریان گرم کردن پیش از بازی آسیب دید تا شفر ناچار گردد نام نیومایر را در بین بازیکنان اصلی تیمش جای دهد. هافبک آلمانی آبی پوشان در جریان نیمه اول و ابتدای نیمه دوم تا قبل از تعویض بازی نسبتا قابل قبولی ارائه می داد که در دقیقه 55 تابلوی تعویض با شماره او بالا رفت و با تصمیم شفر هافبک میانی آبی پوشان جای خود را به محمد دانشگر داد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟

این تعویض سر شروع بحران آبی ها در زمین مسابقه بود و بعد از این تعویض السدی ها توانستند شکست یک بر صفر را با پیروزی 3 بر یک عوض نمایند.

پس از اتمام بازی انتقادات زیادی به تعویض استقلال صورت گرفت و شفر نیز با پرسش های زیادی در این خصوص روبرو شد. سرمربی آبی پوشان در روبرو شدن با این پرسش علت تعویض نیومایر را مصدومیت دانست و بیان کرد او را با درخواست خودش از زمین بیرون آوردم. اما مارکوس نیومایر در خاتمه بازی و مقابل دوربین خبرنگاران موضوع مصدومیت را کاملا رد کرد و با صراحت گفت با تصمیم شفر تعویض گردیده است.

تناقض در گفته های سرمربی آلمانی و بازیکن آلمانی آبی پوشان این سئوال را ایجاد می نماید که کدام یک واقعیت را می گویند. شفر یا نیومایر.

تیم فوتبال استقلال تهران در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه شب در استادیوم آزادی میزبان تیم السد قطر بود که در این بازی خانگی تن به شکست 3 بر یک داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 7 آبان 1397 شناسه مطلب: 10

به "سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم فوتبال استقلال راست می گوید یا بازیکن آلمانی؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید