فیلم ، اظهارات جالب سرمربی لیورپول درباره سفر به ایران ، یکی از انتخاب های مسافرتم برای تعطیلات حذف شد!

سرمربی تیم فوتبال لیورپول گفت: چون در ایران هوادار زیادی دارم یکی از انتخاب های مسافرتم برای تعطیلات حذف می گردد

فیلم ، اظهارات جالب سرمربی لیورپول درباره سفر به ایران ، یکی از انتخاب های مسافرتم برای تعطیلات حذف شد!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

خبرنگاران: سفرهای پرتعداد ایرانی ها به استانبول این بار با بازی سوپرجام اروپا بین دو تیم لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و چلسی قهرمان لیگ اروپا در استانبول ترکیه همراه شد.

میزبانی استانبول در این بازی سبب شد بعضی از ایرانی ها ساکن استانبول و ایرانی هایی که به این شهر تاریخی سفر نموده بودند با تهیه بلیت این دیدار به تماشای بازی بزرگان فوتبال لیگ جزیره بروند.

نتیجه این بازی در وقت های قانونی با تساوی 2 بر 2 به انتها رسید و شاگردان یورگن کلوپ پیروز شدند در ضربات پنالتی شاگردان فرانک لمپارد را پنج بر چهار شکست دهند. یکی از نکات قابل توجه این دیدار این بود که برای اولین بار دیداری در چنین سطحی را سه داور زن قضاوت کردند.

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول در کنفرانس خبری بعد این بازی درباره ایرانیان هوادار لیورپول گفت: این راضی کننده است که هواداران زیادی داریم ولی برای من این بیشتر راضی کننده بود که هواداران زیادی از ایران و تهران که لیورپولی بودند اینجا بودند و از پیروزی ما راضی شدند. این نکته بیشتر راضی کننده است.

سرمربی لیورپول در انتها گفت: با این حساب چون در ایران هوادار زیاد دارم، یکی از انتخاب های مسافرتم برای گذراندن تعطیلات حذف شد!

منبع: چمدان
انتشار: بروزرسانی: 18 شهریور 1398 شناسه مطلب: 2229

به "فیلم ، اظهارات جالب سرمربی لیورپول درباره سفر به ایران ، یکی از انتخاب های مسافرتم برای تعطیلات حذف شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، اظهارات جالب سرمربی لیورپول درباره سفر به ایران ، یکی از انتخاب های مسافرتم برای تعطیلات حذف شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید