واکنش فغانی به قضاوت فینال لیگ قهرمانان آسیا: تصور می کنم شایعه است!

به گزارش مجله آزمون اول، داور بین المللی فوتبال ایران که به کشور استرالیا مهاجرت کرده ضمن توضیح درباره آخرین وضعیت حضورش در اِی لیگ استرالیا، در ارتباط با اخبار منتشر شده مبنی بر قضاوت در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: برخلاف آنچه عنوان می شود هنوز ابلاغیه ای به دست ما نرسیده و تصور می کنم این مساله شایعه است.

واکنش فغانی به قضاوت فینال لیگ قهرمانان آسیا: تصور می کنم شایعه است!

به گزارش گروه ورزشی مجله آزمون اول، علیرضا فغانی در ارتباط با آخرین وضعیت حضورش در فوتبال استرالیا، اظهار کرد: سه هفته از رقابت های اِی لیگ فوتبال استرالیا را پشت سر گذاشته ایم و در این مدت سه دیدار را قضاوت کرده ام و امروز (شنبه) نیز در ملبورن قضاوت دیداری را از هفته چهارم رقابت های لیگ فوتبال استرالیا بر عهده دارم.

وی در خصوص کیفیت برگزاری رقابت های اِی لیگ فوتبال استرالیا، خاطر نشان کرد: از نظر برگزاری رقابت ها، لیگ فوتبال استرالیا بسیار منظم و سازمان یافته است و همه بازی ها از طریق شبکه فاکس تی وی پخش می شوند و از نظر مدل برگزاری بازی ها شاهد تورنمنتی در حد لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

داور بین المللی فوتبال ایران در خصوص فضای فرهنگی ورزشگاه ها و نیز وضعیت حاکم بر فوتبال استرالیا و نیز قیاس آن با فضای فوتبال ایران و وضعیت فرهنگی ورزشگاه های کشور، شرح داد: اعتراض و حساسیت در رشته ورزشی فوتبال در همه کشورهای دنیا وجود دارد اما تفاوت در این است که در چنین کشورهایی قبل، هنگام و پس از بازی همگی به دنبال فراهم کردن اوقاتی خوب و خوش هستند و هدف آن ها تفریح کردن است. آنها دوست دارند از تماشای فوتبال لذت ببرند و لحظات خوشایندی را برای خود رقم بزنند، در حالی که ما در ایران شاهد چنین مساله ای نیستیم و این وجه تمایز آن ها با ماست.

فغانی در خصوص برنامه قضاوتش در رقابت های بین المللی آینده، بیان نمود: 19 نوامبر در رقابت های مقدماتی جام دنیای دیدار تیم های فوتبال مالزی و اندونزی را قضاوت خواهم کرد و یک هفته پس از آن نیز در سمینار داوران آسیا در مالزی حضور خواهم یافت.

وی در خصوص این که اعلام شده دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های اوراواردز ژاپن و الهلال عربستان را قضاوت خواهد کرد، گفت: در ارتباط با قضاوت برگشت لیگ قهرمانان آسیا هنوز برای ما ابلاغیه ای نیامده است و تصور می کنم این مساله شایعه است.

داور بین المللی فوتبال ایران در خصوص وضعیت مهاجرتش به کشور استرالیا نیز عنوان نمود: خدا را شاکر هستم که شرایط به صورت مطلوبی پیش می رود و سپهر، فرزند بزرگم در دبیرستان و ساغر در دبستان مشغول تحصیل هستند و بنده نیز مشغول تمرین و انجام مراحل آماده سازی به منظور قضاوت هستم و به صورت داور تمام وقت در فوتبال استرالیا فعالیت می کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 3672

به "واکنش فغانی به قضاوت فینال لیگ قهرمانان آسیا: تصور می کنم شایعه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فغانی به قضاوت فینال لیگ قهرمانان آسیا: تصور می کنم شایعه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید