کسب و کار

کرونا بازار تلفن همراه اروپا را کساد کرد

بر اساس جدیدترین گزارش شرکت تحقیقاتی Counterpoint، شیوع ویروس کرونا فروش موبایل در اروپا را در سه ماهه اول سال 2020 با 7 درصد کاهش در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 روبرو نموده است. بازار اروپای غربی با میانگین کاهش 9 درصدی فروش گوشی، آسیب بیشتری را نسبت به...

16 مرداد 1399

پول فروش سهام عدالت سریع واریز می گردد

به گزارش خبرنگاران، حسین فهمی سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت، گفت: واریز پول حاصل از فروش سهام عدالت در کمترین زمان انجام می گردد.

4 مرداد 1399

گزارش تحقیق و تفحص ازسرخابی های پایتخت فردا در مجلس قرائت می شود

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گزارش تحقیق و تفحص از منابع و مصارف باشگاه های استقلال و پرسپولیس فردا به عنوان پنجمین دستور کار صحن علنی مجلس قرائت می شود.

3 مرداد 1399

بنفیکا خواهان مهدی طارمی شد، 10 میلیون یورو قیمت مهاجم ایران

به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی در اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا به تیم نه چندان مطرح ریوآوه پرتغال رفت اما عملکرد خوبش در یک نیم فصل کافی بود تا تیم های مهمی خواهان به خدمت گرفتنش شوند.

3 مرداد 1399

زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اظهار داشت که ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز تصمیمی برای بازگشایی مشاغل پرخطر که اغذیه فروشی ها نیز جزو آنها هستند، نگرفته است.

3 مرداد 1399

افتتاح فاز نخست باشگاه افسران خرم آباد در سال 99

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از افتتاح فاز نخست باشگاه افسران خرم آباد تا خاتمه سال 99 خبر داد.

3 مرداد 1399

اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران چند؟

دنیای اقتصاد: برخی از واسطه های معاملات بازار اجاره مسکن نسبت به اصلاح جو قیمتی این بازار در روزهای آینده ابراز امیدواری می کنند.

1 مرداد 1399

سقف وام مشاغل خانگی 50 میلیون تومان اعلام شد

خبرنگاران: دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت: سقف وام برای مشاغل خانگی به 50 میلیون تومان افزایش یافته است.

30 تیر 1399

حقایقی درباره صنعت گردشگری دنیا که شاید ندانید

سفر کردن در دنیا یکی از بهترین روش ها برای صرف زمان و پول است. سفر تجربه ای بوده که می تواند برای مدت طولانی با یک فرد بماند و خاطراتی که در طول توریستی کسب می شوند، می توانند تا سال های سال بعد دوباره زنده شوند. یکی از جنبه های بسیار خوب صنعت توریستی این...

19 تیر 1399

تورهای گردشگری اردبیل در فضای مجازی سامان دهی می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ساماندهی و نظارت بر فعالیت تورهای گردشگری در فضای مجازی از جمله برنامه های سال جاری در بخش گردشگری استان اردبیل است.

14 تیر 1399

آمار فاجعه بار بیکاری در آمریکای کرونازده

خبرنگاران؛ طی هفت هفته در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در آمریکا، 30 میلیون آمریکایی کار های خود را از دست داده اند و مجبور شده اند بین دو گزینه پرداخت اجاره یا قبض های خدماتی و تهیه غذا برای خود و خانواده شان یکی را انتخاب کنند.

14 تیر 1399

تاثیر آزادسازی سهام عدالت بر بورس؛ صف فروش شکل خواهد گرفت؟

بعد از اینکه در نهایت سهام عدالت آزادسازی شد، تحلیل ها بر روی تاثیر این امر بر بازار سهام شدت گرفت، برخی از کارشناسان معتقدند در صورتیکه عرضه سهام عدالت صورت گیرد، بسیاری از افراد به فوریت می خواهند این دارایی خود را بفروشند، بنابراین حجم عرضه سهام...

12 تیر 1399

افطاری متفاوت وزیر جوان و همسرش با دو مهمان

آخرین خبر/ محمد جواد آذری جهرمی با انتشار این عکس نوشت: عجب داستانی شد این نقاشی محمد کوچولو روی مبل.

11 تیر 1399

کرونا با بازار اقلام اساسی چه کرد؟ ، نوسان بازارها از کاهش نرخ مرغ تا افزایش قیمت لیموترش!

شیوع ویروس کرونا در کشور، فعالیت بسیاری از صنوف را تحت تاثیر قرار داده و نوسان قیمتی در بازارهای مختلف ایجاد نموده است.

9 تیر 1399

ایران اقدام انگلیس را به شدت محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه از ادامه فروش تسلیحات انگلیسی به عربستان انتقاد نموده و گفت: دولت انگلیس دستانش را به خون مردم بی گناه یمن آغشته نموده است.

9 تیر 1399

سه گانه : بربری، حیات برهنه و مؤذن زاده با شجریان

علی ربیعی نه به صفت سخنگوی دولت بلکه از منظر یک کنش گر اجتماعی و سیاسی که رویاهایی در سر داشت، قلم را رها نموده و تصویری از آنچه این روزها در ذهن و جانش می گذرد را به کلمات تبدیل نموده است.

2 تیر 1399

اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 9 اردیبهشت شبکه های 4 و آموزش

جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که در روز سه شنبه 9 اردیبهشت به وسیله شبکه های 4 و آموزش رسانه ملی پخش می گردد، اعلام شد.

1 تیر 1399

قدیمی ترین مرکز آموزش عالی ترکیه، دانشگاه استانبول

دانشگاه استانبول | İstanbul Üniversitesiیکی از جالب ترین جاذبه های شهر استانبول که شما با شنیدن نامش تنها انتظار دارید که فقط و فقط یک دانشگاه باشد، دانشگاه استانبول است که قبلا وزارت دفاع دولت عثمانی بوده است و 5 قرن قدمت دارد. این دانشگاه تاریخی امروزه هم جاذبه...

24 خرداد 1399

سالهای سخت میراث فرهنگی اصفهان

حفاظت و حراست از میراث تاریخی در اصفهان مدتهاست که مورد انتقاد کارشناسان و دوستداران میراث فرهنگی بوده است، جدی نگرفتن حفاظت علمی و تخصصی و نبود توجه کافی به مقوله حفاظت در خلال توسعه و پروژهای شهری در جوار میراث تاریخی سال هاست که ماندگاری و اصالت یادمان...

23 خرداد 1399

چهار طرح آب و برق با سرمایه گذاری بیش از 2 هزار میلیارد تومان افتتاح شد

چهار طرح عظیم بخش آب و برق با سرمایه گذاری بیش از دو هزار میلیارد تومان در استان تهران از سوی رییس جمهوری افتتاح شد.

21 خرداد 1399
تعداد: (126)