برترین سواحل کرواسی ، سرگرمی آبی همراه با آرامش

به گزارش مجله آزمون اول، غارهای دریایی، خلیج های کوچک پنهان و معماری قرون وسطایی تنها تعداد اندکی از جاذبه های گردشگری جنوب وستروس و سواحل فوق العاده کرواسی هستند. این ها دلایلی برای انتخاب کرواسی به عنوان محل فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت هستند. فیلمی که ممکن است بعضی از شما آن را نشناسید اما به خاطر پس زمینه های حماسی سریالی مشهور است. این کشور همچون اسپانیا و دیگر نقاط اروپا دارای جاذبه های متنوع مربوط به قرون وسطایی است اما جذابیت اصلی آن بهترین سواحل کرواسی مانند کرانه طولانی ساحلی، خلیج های کوچک پنهان و جزایری است که به وسیله دریای آدریاتیک احاطه شده اند. چگونه می توان از میان بهترین سواحل کرواسی که دارای آب های زلال و شفاف هستند، مکانی را برای سفر انتخاب کرد؟ ما در اینجا کارهایی انجام داده و اطلاعاتی درباره زیباترین سواحل کرواسی جمع آوری نموده که به شما ارائه می کنیم. در زیر بهترین انتخاب های ما را مطالعه کنید.

برترین سواحل کرواسی ، سرگرمی آبی همراه با آرامش

زلانتی رت، براک

این جزیره کرانه ای زبانه مانند که به عنوان دماغه طلایی از آن نام می برند، است. اساساً ساحلی بزرگ با درختان کاج سرسبز در میانه می باشد. میان این درختان سرسبز به جای مانده های خانه روستایی رومی را خواهید دید که گشت و گذار شما را زیباتر و هیجان انگیزتر می نمایند. بارها از این مکان به عنوان یکی از بهترین سواحل کرواسی نام برده شده است. زلانتی رت شکلی شبیه V دارد. تشکیل این جزیره کاملاً منحصر به فرد بوده و تا کانال Hvar دریای آدریاتیک کشیده شده است. اینجا یکی از بهترین سواحل کرواسی را تجربه می کنید و مکان بسیار مناسبی برای کسانی است که علاقه ای به برنزه شدن به روش الکتریکی ندارند. در اینجا می توانید با بدن برهنه حمام آفتاب بگیرید. چگونه آنجا برویم؟ سفر دیدنیی به وسیله رودخانه را که از شهرهای بسیاری از جمله اسپیلیت عبور می نماید، انتخاب کنید. درحالیکه در این جزیره کاملاً دور افتاده می توانید تخت خواب و چترهای ساحلی کرایه کنید. ضمناً غذاخوری های آرام و مکان هایی برای دوش گرفتن نیز وجود دارند. دلایل مناسب دیگر برای سفر به این مکان وجود انواع ورزش های آبی مانند جت اسکی، اسکی بادی، قایق سواری می باشد.

پارک ملی کمنجاک، پری مانتورا

پارک ملی کمنجاک با سواحل بسیار شگفت انگیز و دیدنیی در جنوب شهر ساحلی پولا واقع شده است. این پارک زیبا دارای 18 مایل خط ساحلی بوده که پر از غارهای مخفی، تنگه های کوچک، جزیره ها و نهرهای کوچک است. بیشتر این سواحل بدون نام هستند و با فاصله پیاده روی اندکی از یکدیگر قرار داشته که پارک ساحلی بزرگی را می سازند اما جاذبه واقعی این مکان حضور صخره های سنگی مشرف به آب های زلال و شفاف است که مکان مناسبی برای پرش از صخره، سرگرمی مورد علاقه گردشگران را ایجاد نموده است. در اینجا می توانید مشغول فعالیت های آبی دیگر مانند قایقرانی و اسکی بادی شده و یا در زیر نور خورشید نشسته و حمام آفتاب گرفته و حتی می توانید سمورهای آبی را دیدن کنید. مکان هایی عالی در زیباترین سواحل کرواسی برای غذا خوردن وجود دارند. در سافاری، جهانگرد های دیگری را می بیند که از غذاهای دریایی تازه و نوشیدنی های سرد لذت می برند و حتی می توانید فرهنگ کشور چک را نیز ببنید.

ساحل بانژه دابرونویک

دابرونویک یکی از بهترین سواحل کرواسی است. به خاطر فاصله بسیار کم این ساحل با شهر قدیمی جهانگرد های بسیار زیادی را به خود جذب می نماید و به علت چشم انداز ها زیبای دیواره های شهر، انواع ورزش های آبی و ساحلی و گزینه های فراوان برای نوشیدن و غذاخوردن ما این ساحل را در فهرست بهترین سواحل کرواسی قرار داده ایم. در بعضی موارد، اغلب گشت و گذارها به رستوران ساحلی بانژه، سالن های پذیرایی و کلاب های شبانه ویژه جهانگردان ختم می شوند. اما غذای خوب و چشم میزانای عالی گزینه های اصلی هستند. اگر شما دنبال جای کمی تشریفاتی تر یا خلوت تری هستید، نزدیک رستوران هوریزانت بروید، مکانی که کرواسی برای اولین بار در یک محیط قدیمی قرون وسطایی هزینه نموده است.

ساحل لوبینک، لوبینک

این ساحل در یکی از بزرگترین خلیج های کوارنر در جزیره کرس و در شهر باستانی لوبینک واقع شده است که دارای برج ها و دیوارهای بلند می باشد. اینجا بعضی از عمارت های کرواسی وجود دارند. در حالیکه مکان های اصلی معروف گردشگری شامل برج ها، کلیساها و خانه های سنگی قرون وسطایی در بالای تپه شهر وجود دارند. ساحل لوبنیک نیز به میزان آن ها دیدنیی است. لوبنیک مانند اغلب ساحل های کرواسی دارای ساحلی سفید بکر با آب های فیروزه ای می باشد اما برجسته ترین ویژگی آن غار آبی رنگی در همین نزدیکی است که با شنا در امتداد ساحل خلیج نیمه ماه می توان به آن رسید. همانطور که در حال پیاده روی طولانی از نوک تپه به سمت ساحل هستید، تاریخ منطقه ها بوم شناختی کرواسی را در زیباترین سواحل کرواسی تجربه خواهید کرد.

غار بتینا، دوبرونیک

این کرانه ساحلی که در زیر یک غار طبیعی واقع شده، تنها ساحلی است که مکانی خصوصی با آسمانی صاف و آرام را ارائه می دهد. گردشگران می توانند با کرایه قایق های سرگرمیی و یا با تاکسی های آب به این جای دنج بروند. در این مکان هیچ جایی برای غذا خوردن وجود ندارد اما مناسب پیک نیک در ساحل شنی است. قبل از لذت بردن از آب های شفاف و زلال و محیط خلوت و ساکت اطراف برای تهیه میوه، گوشت و پنیر تازه بز در فروشگاه معروف گراس در اوبالااستپانتا راد توقف کنید.

ساحل دوبوویکا، هوار

این ساحل در خلیج کوچک، آرام و دنج قرار گرفته و از مسیری بدون علامت می توان به آن رسید. ساحل دوبوویکا یا خلیج دو بوویکا که از بهترین سواحل کرواسی است، تفرجگاه کاملاً مناسبی برای تک مسافران و زوج هایی است که در پی آرامش و تنهایی هستند. در اینجا غذاخوری های پر سر و صدا را نخواهید یافت. چشم انداز ها بی نظیری از ویلای بندتا، خانه شخصی متعلق به خانواده کلمیبک در قرن نوزدهم را خواهید دید. این ویلا را می توان برای گروه هایی تا ده نفر اجاره کرد. این ویلا در بین فاصله پیاده روی از خلیج دوبوویکا واقع شده است. بروید و همه خانواده را بیاورید. اینجا تمام مجذوب کنندهیت بهترین سواحل کرواسی برای یک کمپ عالی را ارائه می دهد.

ساحل ساهارون، جزیره دوگی

شما ممکن است هرگز آب هایی زلال تر از آب های سواحل ساهارون در جزیره دوگی کرواسی ندیده باشید. این ساحل دوستدار خانواده که پر از درخت کاج هستند، مکانی آرام با خورشید درخشان و آب های کم عمقی که بچه ها می توانند در مسیر آب راهه ها راه بروند، می باشد. در ساحل آپشن ها و مکان های غذاخوری و نوشیدنی فصلی هستند بنابراین قبل از عزیمت به آنجا ساعت های کاری آن ها را آنلاین ببینید. برای جای اقامت؟ ما توصیه می کنیم یکی از Airbnbs ساحل را که به تعداد زیاد در بهترین سواحل کرواسی وجود دارند، اجاره کنید.

ساحل دیونا، دالماتیا

اگر شما در پی تجربه واقعی روحیه آرام کرواتی هستید و می خواهید شاهد بعضی از بهترین چشم انداز ها زیبای طبیعت در طول زندگیتان باشید به شبه جزیره پلجس آک در جنوب دالماتیا بروید. از زیباترین سواحل کرواسی مستقیماً به ساحل دیونا در شهر Trpanj بروید. دیونا، در معنای تحت الفظی به معنی به زیبایی است. در حالیکه بیشتر ساحل از سنگ ریزه های کوچک و سفید تشکیل شده است، بازدید نمایندگان هنگام راه رفتن بر روی آن ها حسی شبیه به راه رفتن بر روی شن و ماسه نرم دارند. در این ساحل دور افتاده مکان هایی برای غذاخوردن، نوشیدن و خرید وجود ندارند بنابراین برای اینجا وسایل پیک نیک بسته بندی کنید. درحالیکه بسیاری از بازدیدنمایندگان ترجیح می دهند در نزدیکی تسهیلات اتوکمپ خیمه بزنند. Pelješ ac دارای استراحت گاه مجلل مانند هتل Indijan می باشد و از ساختمان مجذوب کننده و دلپذیری که در سمت راست ساحل واقع شده است نیز می توانید چشم انداز کل دریای آدریاتیک را در یکی از بهترین سواحل کرواسی ببنید.

ساحل مالی باک یکی از زیباترین سواحل کرواسی

مانند بعضی موارد در این فهرست، می توانید تنها با پیاده روی به سمت نوک تپه سنگی به این ساحل مخفی دسترسی پیدا کنید. چشم انداز باورنکردنی و بسیار زیبایی که از بالا دیده می گردد، ارزش پیاده روی را دارد. هنگام پیاده روی به سمت ساحل خود را در بهشت خواهید یافت. در حال حاضر و پس از آن به آب های زمردین، خلیج کوچک که به وسیله صخره های ناهموار احاطه شده، مکان کاملاً خالی از سکنه می باشد. چند نفر باید وسایل را بسته بندی نمایند؟ یک چتر، حوله ساحلی، تجهیزات پیک نیک و یک جفت کفش با دوام برای پیاده روی بر روی سنگ در بهترین سواحل کرواسی.

منبع: همگردی
انتشار: 20 دی 1401 بروزرسانی: 20 دی 1401 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 39810

به "برترین سواحل کرواسی ، سرگرمی آبی همراه با آرامش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین سواحل کرواسی ، سرگرمی آبی همراه با آرامش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید