تحول عظیم در زیر ساخت های جاده ای استان ایلام

به گزارش مجله آزمون اول، استاندار ایلام با بیان اینکه زیرساخت ها و جاده های منتهی به پایانه مهران کاملاً متحول شده است، گفت: 60 درصد تردد ها مربوط به این پایانه است.

تحول عظیم در زیر ساخت های جاده ای استان ایلام

به گزارش از ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در جلسه امروز قرارگاه اربعین گفت: در اربعین امسال نیروی انتظامی کار بزرگی انجام داده و منشأ خدمات بزرگی برای زائران بوده است.

او با بیان اینکه سیستم مانیتورینگ قرارگاه اربعین ناجا در مهران وضعیت ترافیکی جاده های مواصلاتی را به خوبی پوشش می دهد، اضافه کرد: در اربعین امسال پایانه مرزی مهران تا شب گذشته به اندازه مدت مشابه سال قبل تردد داشته است.

استاندار ایلام با اشاره به تردد بیش از یک میلیون و 600 هزار زائر از مرز مهران، اظهار کرد: در این مدت 600 هزار زائر از ابتدای صفر به ایران ورود کرده اند.

او ادامه داد: از 2 میلیون و 200 هزار زائری که که در آمار کلی تردد ثبت شده در مجموع 911 هزار زائر خروج داشته اند که نزدیک به 600 هزار تردد از مرز مهران اجرا شده است.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: از حدود 2 میلیون و 770 هزار خروجی زائران از مرز ها، نزدیک به یک میلیون و 600 هزار زائر از مرز مهران عبور کرده اند همچنین بالغ بر 60 درصد تردد ها اجرا شده از پایانه مرزی مهران بوده است.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه در اربعین امسال زیرساخت ها و جاده های منتهی به پایانه مرزی مهران کاملاً متوقف شده است، عنوان کرد:60 درصد ترددها، مربوط به پایانه مرزی مهران است.

او با بیان اینکه حدود 10 هزار نیروی پلیس مستقر در مهران و پایانه مرزی، مسئولیت کنترل نظم و امنیت و روان سازی ترافیک را بر عهده دارند، گفت: امسال پیش بینی تردد بیش از 4 میلیون زائر را خواهیم داشت.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 3323

به "تحول عظیم در زیر ساخت های جاده ای استان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحول عظیم در زیر ساخت های جاده ای استان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید