دلیل نیمکت نشینی دو پرسپولیسی چه بود؟

به گزارش مجله آزمون اول، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم امکانات در مسجد سلیمان کم است. من می خواهم به مسجدسلیمان رسیدگی کنند. برای تیمی که در لیگ برتر است این امکانات خیلی کم است. ما هیچ وقت دنبال بهانه نیستیم ولی در شأن مسجدسلیمان نیست که یک هتل ندارد. من دوست دارم فوتبال مسجدسلیمان پیشرفت کند. من از مسئولان می خواهم کمک کنند. ما با یک شرایط سخت به این شهر رسیدیم و این کار را خیلی سخت می کند. امیدوارم حداقل یک فرودگاه باشد تا راحت به این شهر سفر شود.

دلیل نیمکت نشینی دو پرسپولیسی چه بود؟

وی اضافه کرد: درباره شرایط فنی بازی باید بگویم، ما باید امروز کمی حملات غیرکلاسیک انجام می دادیم. با تعویض های مان سعی کردیم این کار را انجام دهیم، ولی از فرصت های مان استفاده نکردیم. اگر ضربه پنالتی ما گل می شد فرایند بازی خیلی تغییر می کرد و تیم نفت باز می شد. ما یک مقدار کار را خودمان سخت کردیم، ولی بچه ها زحمت کشیدند و به آنها خسته نباشید می گویم.

مربی تیم پرسپولیس درباره دلیل نیمکت نشینی وحید امیری و احسان پهلوان در این بازی شرح داد: ما حدود 25 روز دیگر فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلن های مختلف را تست کنیم. امیری و پهلوان بازیکنان تأثیرگذاری هستند، ولی باید تیم مان را تست و خودمان را آماده کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 19016

به "دلیل نیمکت نشینی دو پرسپولیسی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل نیمکت نشینی دو پرسپولیسی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید