رغبتی: از شجاع خواهش می کنم به پرسپولیس فرصت بدهد ، اگر پیشنهادی برسد می تواند جدا گردد

به گزارش مجله آزمون اول، عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: خلیل زاده دو فصل دیگر قرارداد دارد. البته بند جدایی هم دارد که اگر پیشنهاد برسد بتواند جدا گردد.

رغبتی: از شجاع خواهش می کنم به پرسپولیس فرصت بدهد ، اگر پیشنهادی برسد می تواند جدا گردد

به گزارش گروه ورزشی مجله آزمون اول، علی رغبتی در مورد ناراحتی اخیر شجاع خلیل زاده که صحبت از جدایی وی را عنوان کرد اینطور شرح داد: خلیل زاده یکی از بازیکنان دوست داشتنی تیم است و متعصب هم هست. در چند روزی که درگیر مذاکره نقل و انتقالاتی بودیم که چند بار حضور یافت و نشد به طور کامل صحبت و مذاکره کنیم. با این حال مدیر برنامه ایشان آمد و یشنهاد او را گفت و صحبت صورت گرفت.

وی با اشاره به درخواست این بازیکن گفت: به هرحال توازن و تعادل خیلی در تیم مهم است. از شجاع خواهش می کنم فرصت بدهد تا از این مرحله عبور کنیم. مراحل اعزام تیم و مسائل سربازی و ... باعث شد تا فرصت لازم برای مذاکره با او صورت نگیرد و به طور قطع طی روز های آینده در اینباره به صحبت خواهیم پرداخت.

عضو هیات مدیره پرسپولیس با اشاره به موضوع بند فسخ قرارداد خلیل زاده گفت: دو جلسه با مدیربرنامه وی برگزار کردیم و به ما فرصت بدهید تا مجموعه را با هم ببنیم. ما یک تیم فوتبال داریم و این هفته با حوصله به وسیله مدیربرنامه اش دنبال خواهیم کرد و یک سوتفاهم ابتدایی رخ داد و هیچ بحثی وجود ندارد. خلیل زاده دو فصل دیگر قرارداد دارد. البته بند جدایی هم دارد که اگر پیشنهاد برسد بتواند جدا گردد و جزو شش بازیکنی است که بند فسخ دارد.

رغبتی درباره بند عجیب فسخ قرارداد برای بعضی بازیکنان گفت: در مذاکره شما باید به یک نقطه برسید. وجود این بند در قرارداد این است که نمی توان به مدت قرارداد استناد کرد. امکان دارد قرارداد 10 ساله ببندید، اما با سود بردن از آن و رسیدن پیشنهاد بازیکن به قراردادش سرانجام دهد.

وی با اشاره به اینکه فرصت کوتاه مذاکره با بازیکنان باعث شده تا چنین آپشنی در قرارداد ها وجود داشته باشد گفت: در دقیقه 90 دقیقه نمی توان کار به خوبی دنبال کرد. اما اکنون شرایط خوب است و برای نقل و انتقال تا 29 آبان ماه فرصت داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 15947

به "رغبتی: از شجاع خواهش می کنم به پرسپولیس فرصت بدهد ، اگر پیشنهادی برسد می تواند جدا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رغبتی: از شجاع خواهش می کنم به پرسپولیس فرصت بدهد ، اگر پیشنهادی برسد می تواند جدا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید