فال روزانه 04، 07، 1398

به گزارش مجله آزمون اول، فال روزانه پنج شنبه 4 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیز متولد 4 مهر، تولدت مبارک. شما فردی فعال، توانا، هوشیار و روشمند هستید. شما یک استعداد ذاتی دارید که به واسطه آن با شجاعت و ایمان خود، با شرایط نامطلوب مبارزه می کنید؛ اما در بعضی مواقع، رفتارهای سرسختانه ای انجام داده و نظر دیگران را به طور کلی نادیده می گیرید که اصلا به نفع شما نیست. سال جاری از سرمایه گذاری هایی که در زمینه املاک و مستغلات و سهام انجام داده اید، بازده فوق العاده ای را دریافت خواهید کرد. سفر خارجی یا معامله ای که در پیش رو دارید، برای شما بسیار سودمند خواهد بود. اعضاء خانواده در خصوص بعضی از مسائل به کمک شما خواهند آمد. اگر همسر و فرزند دارید، بدانید که آنها همراه و حامی شما خواهند بود و عشق فراوانی به شما خواهند داد. بعضی از افراد در سه ماهه آخر سال ازدواج خواهند کرد و بعضی دیگر نیز عشق زندگی خود را پیدا نموده و حال و هوای خوبی خواهند داشت. ماه های اردیبهشت، مرداد و آذر ماه های بسیار خوب و پر مخاطره ای برای شما به نظر می رسند.

ممکن است امروز به دلیل تغییرات آب و هوایی، دل کندن از تخت خواب، تا حدودی برایتان سخت و سخت باشد. شما می توانید امروز قدری تنبلی کنید و تسلیم خواسته های خود شوید. امروز زمانی را به استراحت و ریلکس کردن بگذرانید. مهم ترین شخخصی که باید قانع کنید که در خصوص هر موضوعی حق دارد، خودتان هستید. شما باید به هدر دادن انرژی خود برای کوشش جهت متقاعد کردن افراد مختلف را سرانجام دهید. با این حال، امروز انگیزه های شما کاملا انسان محبت آمیز نخواهند بود. ممکن است با فکر کردن به مسائل مختلف، بخواهید حواس خود را از مشکلاتی باعث نگرانی تان هستند، پرت کنید. سعی کنید برروی اولویت های زندگی خود تمرکز کنید. چتان بهجت، نویسنده هندی می گوید: آنقدر مشغول بهبود خود باشید که دیگر وقتی برای انتقاد از دیگران نداشته باشید.

فال روزانه 04، 07، 1398

روز عالی پیش روی خود دارید. شما تمایل دارید که کارهای خود را با انرژی انجام دهید و امروز به دلیل تلاش و تلاش هایی که تاکنون نموده اید، پاداشی کسب خواهید کرد. این روزها پیدا کردن شخصی که مثل شما وجدان داشته باشد کار سخت و سختی است و شما واقعا سزاوار پاداش هستید. با این حال، هنوز هم قله های فراوانی برای صعود در جهت شما باقی مانده است و خودتان بهتر از هر کسی این موضوع را می دانید. اعتماد به نفس و خلاقیت شما، به یاری تان خواهد آمد. امروز ممکن است ناامیدی شما را به نزدیکی یک شکست ببرد؛ اما می توانید آگاهانه تصمیم بگیرید و مسائل پیچیده خود را با گذشت زمان حل کنید. اکر، استاد بزرگ پول نوشت: رمز موفقیت این نیست که سعی کنید از مسائل خود دوری نموده یا از آنها خلاص شوید؛ راز این است که خودتان را به قدری بزرگ کنید تا از تمام مسائل، بزرگتر باشید.

شما دو ماه گذشته، خوش شانس بوده اید و در این موضوع شکی نیست؛ اما اخیرا به نظر می رسد شانس شما در حال تغییر است. تشخیص این موضوع تا حدودی سخت است؛ اما چیزی در زندگی روزمره شما وجود دارد که خیلی مناسب نیست. ولی شما با کمترین دردسر ممکن، تمام مسائل را پشت سر خواهید گذاشت و درس هایی می آموزید که ارزشمند خواهد بود. برقراری ارتباط با یک آشنای قدیمی، بیشتر از آنچه فکر می کنید به صبر و شکیبایی احتیاج دارد. اگر چه داشتن رابطه با یکی از دوستان قدیمی می تواند بسیار ایده آل و خوب باشد، اما گاهی اوقات ممکن نخواهد بود. چراکه هر دوی شما نسبت به گذشته، افراد متفاوتی شده اید. بهتر است از خاطرات گذشته خود خارج شده و با شخصی که اکنون هستید رو به رو شوید. خلیل جبران، شاعر بزرگ می گوید: عدم وجود هر گونه قصد و هدف خاص در روابط دوستی تان، روح رابطه را پاک نگه می دارد.

امروز زمان بسیار مناسبی خواهد بود تا بتوانید در خصوص مسائل مختلف، دیدگاه های بهتر و کامل تری داشته باشید. اگر قصد دارید که به یک سفر طولانی بروید، منتظر بمانید تا به زودی به واسطه شغل و حرفه خود، یک ماجراجویی در پیش داشته باشید. سفر کردن را از خود دریغ نکنید. بروید و در فضایی جدید و سالم، تنفس کنید. نگه داشتن راز یمی از همکاران یا دوستان نزدیک تان، ممکن است قدری سخت به نظر برسد. ممکن است امروز قصد داشته باشید جوانب مثبت و منفی کاری را آنالیز کنید و در این بین، کمی هم سر در گم شوید. انتخاب زمان مناسب برای انجام هر کاری، اهمیت ویژه ای دارد. اگر قصد دارید که مورد استقبال و توجه اطرافیان خود واقع شوید، به قضاوت شخص خودتان تکیه کنید؛ چراکه شما حس ششم خوبی دارید.

آیا به فکر برقراری تعادل بیشتر در زندگی خود هستید؟ کار کردن زیاد و عدم وجود هیچ گونه تفریح در زندگی، باعث می شود، زندگی شما کسالت آور و خسته نماینده به نظر برسد. امروز، یک روز مناسب برای آنالیز زندگی روزمره تان و اضافه کردن عناصر جدید به آن است. بله؛ زمان آن رسیده که قدری شادی و سرگرمی به زندگی خود ادامه کنید. امروز شما می خواهید که مسئولیت کارهای خود را بر عهده گرفته و خودتان قدم بردارید. با این حال، توصیه می شود که چشمان خود را به طور کامل باز نموده و تمرکز کنید؛ زیرا انجام هر کاری احتیاج به مقدار قابل توجهی از انرژی شما دارد. خوشبختانه، تلاش های شجاعانه شما، نتایج مطلوب تان را به همراه خواهد داشت و هیچ یک از تلاش های شما بدون پاداش نخواهد ماند. زیگ زیگلر اینگونه می نویسد: بهترین ها را انتظار داشته باشید. برای بدترین وضعیت آماده باشید. از هر چه به سوی شما می آید، بهره ببرید.

اگر در طی چند ماه گذشته، در زندگی عاطفی خود دچار مسائلی شده اید، احتمالا اکنون این مسائل را پشت سر گذاشته اید. بدون شک شما نکاتی را از این مسائل آموخته اید. مدت ها بود که با این مسائل سر و کار داشتید و اکنون زمان آن رسیده که به این مسائل، انتها دهید. این را بدانید که از این پس، اوضاع بهتر خواهد شد؛ تنها باید سعی کنید که در تله های قدیمی قرار نگیرید. یک فرصت غیر منتظره برای شما ایجاد خواهد شد که به واسطه آن، مشکلا اقتصادی شما تا حدودی رفع خواهند شد. مردم غالبا فکر می نمایند با افزایش درآمد خود، قادر خواهند بود که مسائل اقتصادی خود را رفع نمایند. اما متاسفانه ممکن است اوضاع همواره اینطور نباشد. میگل د سروانتس، شاعر و نویسنده اسپانیایی می گوید: رضایت از ثروت، فقط در داشتن مال زیاد یا هزینه کردن های فراوان یافت نمی شود؛ بلکه در کاربرد عاقلانه از این ثروت است.

اگر به اندازه کافی به خودتان مطمئن نیستید، نگاهی به اطراف خود انداخته و تمام کارهایی که تاکنون انجام داده اید را آنالیز کنید. درست است؛ شما هنوز به بسیاری از رویاهای خود نرسیده اید؛ اما به رویاهایی که رسیده اید و کارهایی که انجام داده اید توجه کنید. عدم اعتماد به توانایی هایتان، باعث عقب ماندن شما می شود. لحظه ای در زندگی همه وجود دارد که احتیاج به ایمان قوی دارید؛ وقت آن فرا رسیده است. ممکن است امروز یکی از افراد نزدیک به شما، در خصوص موضوع مهمی به شما اعتماد نمایند. همچنین امکان دارد شخص نزدیکی از میان اطرافیان شما، از شما مشاوره بخواهد.

ممکن است در طی روزهای آینده با افراد جدیدی ملاقات داشته باشید. همچنین امکان دارد شخصی در زندگی حرفه ای به شما یاری کند که آن را پیش بینی نمی کردید. و یا ممکن است وارد کار یا بازار جدید شوید. شما شخصی هستید که به دنبال کشف راه های جدید و هیجان انگیز هستید. امروز، تفکر عمیشق شما در خصوص زندگی تان، موجب برداشتن گام های بعدی شما به سوی آینده خواهد شد. قائل شدن وقت و زمانی برای تنها ماندن با افکار خود، چه با نوشتن، چه مدیتیشن کردن و چه حرف زدن، به شما این امکان را می دهد تا آنچه که در ذهن خود دارید به تحقق برسانید. اولین دانه را در تخیل خود بکارید و بنشینید و رشد آن را تماشا کنید. جاناتان سوئیفت، طنز نویس معروف می گوید: ایجاد تصاویر ذهنی و تخیل کردن، در واقع دیدن چیزی است که برای دیگران قابل مشاهده نیست.

به نظر می رسد که شما سعی در نادیده دریافت و یا از بین بردن بعضی از انتقاداتی که به شما وارد شده را دارید. هفته هاست که مراقبت های ویژه ای به عمل آورده اید تا خطایی انجام ندهید. شاید تعداد خطاهایی که انجام داده اید، شما را متعجب کند. امروز ممکن است با تعریف اطرافیان خود رو به رو شوید. شما به دنبال بهبود کیفیت عملکرد خود در محل کارتان هستید. اما می توانید امروز را در حاشیه بنشینید و بگذارید همه چیز همانطور که هست انجام شود. همکاران شما از تلاش های اضافی شما، قدردانی خواهند کرد. ماهاتما گاندی نوشت: شما ممکن است هرگز نتوانید بدانید که عملکرد کارهای شما چگونه است؛ اما این را بدانید که اگر کاری انجام ندهید، نتیجه ای هم حاصل نخواهید کرد.

لبخند بزنید؛ زیرا امروز پیش بینی می شود روز خوبی داشته باشید. امروز روحیه کنجکاوی خواهید داشت که درست ترین اتفاق برای امروز شماست. شاید این موضوع کمی چاشنی به زندگی عاشقانه شما اضافه کند. طیف گسترده ای از تجربیات در انتظار شما هستند. شما روحیه ماجراجویی دارید؛ باید از آن بهره ببرید. یادگیری یک مهارت یا رویه جدید، امروز موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. شما ذاتا به یادگیری و کشف نکات جدید برای انجام هر چه بهتر کارهای خود علاقه دارید. روی ترس های خود تمرکز نموده و به خودتان اعتماد کنید. دانش، شما را وادار می نماید که با جهل مقابله کنید. هر چه بیشتر بدانید، بیشتر رشد خواهید کرد.

رولینگ استونز، بهترین جمله را می گویند: من نمی توانم رضایت خاطر را به دست آورم؛ شما نیز اخیرا چنین احساسی داشته اید. در روزی که پیش روی خود دارید، فرصت های جدیدی به شما رو خواهند کرد. برقراری ارتباط با همسایه یا خواهر و برادر شما می تواند سبب بهبود روابط تان شود. شاید راه آسانی برای توجه نکردن به سخنان آزار دهنده وجود نداشته باشد؛ اما اجتناب از مسئولیتی که دارید فقط باعث آسیب بیشتر می شود. خوشبختانه، یادآوری کردن و آنالیز حقیقت می تواند روشی عالی برای پیدا کردن پاسخ بسیاری از سوالات شما باشد.

شما اغلب درگیر زندگی دیگران هستید. امروز از ارادت و احترامی که بهدیگران دارید، قدردانی می شود. به عنوان مثال، در جمع خانواده خود، ممکن است مجبور شوید بعضی از مسائل جسمی و روحی افراد را رفع کنید. از احتیاجهای خودتان غافل نشوید. همانطور که خودتان می دانید، شما برای انجام کارها، به تمام توان خود احتیاج دارید. خواسته های یکی از نزدیکان تان ممکن است شما را وادار کند تا امروز به یک راه چاره مبتکرانه دست بزنید. شما قصد دارید افراد با ارزشی را در زندگی خود وارد کنید. اگر آنقدر فداکار هستید که احتیاجهای خود را دست کم بگیرید، ارزشی ندارد. صحبت کردن با صراحت در خصوص خواسته های شما، می تواند باعث رشد و پیشرفت و رضایت شما دارد. دل کلوز، بازیگر آمریکایی می گوید: افراد برای شرایط مختلف، راه چاره های مختلفی را انتخاب می نمایند و همه به نوعی برنده هستند.

منبع: برترین ها
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 2975

به "فال روزانه 04، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 04، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید