محمد مهاجری: راه اصلاح اندیشه دولت رئیسی، تغییر 90 درصد کابینه است، یک جریان توهم ساز وجود دارد

به گزارش مجله آزمون اول، همان نهادهایی که فکر می کردم می توانند با دولت همکاری نمایند، اکنون خود مدعی شده اند. شاید هم مدعی هستند که از دولت فعلی بسیار قوی ترند. طبیعی است که کوشش دارند دولت را با خود همسو نمایند. این مورد خود باعث خواهد شد عملا حاکمیت یکدست شکست بخورد.

محمد مهاجری: راه اصلاح اندیشه دولت رئیسی، تغییر 90 درصد کابینه است، یک جریان توهم ساز وجود دارد

محمد مهاجری به روزنامه آرمان ملی گفت: جریان توهم سازی وجود دارد که با یکسری آمار و اطلاعات توهمی شرایط کشور را مورد ارزیابی قرار می دهد. کسانی این آمارها و اطلاعات را اعلام می نمایند که به طور یقین دشمن آقای رئیسی و دولت وی هستند.

وی اضافه نمود: افرادی که برای دولت ادراک سازی می نمایند معتقدند این منتقدان دولت هستند که موضوعات را بزرگ می نمایند و منتقدان دولت در حال تحریف دولت هستند؛ معتقدند واقعیت آن است که آمار بیکاری کاهش یافته، معتقدند واقعیت آن است که تورم پایین آمده، واقعیت آن است که سفره مردم رنگین تر شده است. آنها این ها را واقعیت می دانند و به دولت منتقل می نمایند.

مهاجری گفت: من ازجمله افرادی بودم که به شدت هوادار حاکمیت یکدست بودم، فکر می کردم با حاکمیت یکدست شرایطی به وجود خواهد آمد که تمام نهادهای موازی دولت چه نهادهای مالی، نهادهای سیاسی و نهادهای اجتماعی و فرهنگی همه هماهنگ با دولت خواهند بود و کشور پیش می رود اما اکنون اعتراف می کنم که اشتباه می کردم. همان نهادهایی که فکر می کردم می توانند با دولت همکاری نمایند، اکنون خود مدعی شده اند. شاید هم مدعی هستند که از دولت فعلی بسیار قوی ترند. طبیعی است که کوشش دارند دولت را با خود همسو نمایند. این مورد خود باعث خواهد شد عملا حاکمیت یکدست شکست بخورد.

او در بخش دیگری از اظهارات خود در باره اصلاح اندیشه و رفتار دولت سیزدهم گفت:دولت اگر بخواهد اندیشه خود را تغییر دهد به طور یقین بالای 90 درصد وزرای فعلی باید تغییر نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 بهمن 1401 بروزرسانی: 12 بهمن 1401 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 40222

به "محمد مهاجری: راه اصلاح اندیشه دولت رئیسی، تغییر 90 درصد کابینه است، یک جریان توهم ساز وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد مهاجری: راه اصلاح اندیشه دولت رئیسی، تغییر 90 درصد کابینه است، یک جریان توهم ساز وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید