طراحی سایت

رسیدن به رتبه اول گوگل

حالا که خریدوفروش اینترنتی روزبه روز طرفداران بیشتری پیدا می کند، کسب وکارهایی که بتوانند با جست وجو شدن واژه های خاصی در رتبه های اول موتور جست وجوی محبوبی مثل گوگل قرار بگیرند، سود بیشتری می برند.

7 آذر 1400

شانس 3 مدال طلا و یک برنز برای شاگردان غلامرضا محمدی

در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا 3 نماینده از کشورمان به دیدار فینال و یک آزادکار راهی دیدار رده بندی شد.

20 آبان 1400

غریب آبادی: آژانس آغاز تولید اورانیوم تا غنای 20درصد را تأیید کرد

نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت که آغاز غنی سازی 20درصدی در تأسیسات فردو در حضور بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی صورت گرفته و مدیرکل آژانس نیز طی گزارشی آغاز تولید اورانیوم تا غنای 20درصد را تأیید کرده است.

20 آبان 1400

لینکدین چطور به کاریابی کمک می کند؟

از روزهایی که مدیران کسب و کارها وقت زیادی را برای پیدا کردن نیروی متخصص و حرفه ای یا بررسی رزومه ها صرف می کردند، زمان زیادی نگذشته اما تقریبا همه بر این باوریم که پیدا کردن نیروی متخصص کار ساده ای نیست و البته بررسی رزومه هایی که با ساختار متفاوت از...

8 مهر 1400

خبرنگاران علی نژاد: برای ارتقای کُشتی به اسباب روز جهان مسلح شویم

تهران- خبرنگاران- معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر می خواهیم حرف اول را در کشتی جهان بزنیم باید به اسباب روز مسلح شویم.

4 مهر 1400

نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت با احداث سایت موزه چالدران

مدیرکل امور موزه های وزارت میراث فرهنگی گفت: احداث سایت موزه چالدران در نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت تاثیر زیادی دارد.

4 مهر 1400

آیا آموزش Seo آیلین وب را دیده اید؟

امروزه کمتری کسی را می توان پیدا کرد که در خصوص سئو و اموزش seo آیلین وب مطلبی نشنیده باشد با این حال هنوز هم اصول و جزئیات این مبحث برای بسیاری از افراد مبهم بوده و زمانی که صحبت از آن می گردد تصور می نمایند که با یک امر بسیار سخت روبرو هستند. هرچند سئو پیچیدگی...

16 مرداد 1400