امیر سیاری: هیچ گونه مورد فوتی بر اثر کرونا در مراکز آموزشی نداشته ایم

به گزارش مجله آزمون اول، معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه هیچ گونه مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در مراکز آموزشی نداشته ایم، گفت: پادگان ها ضمن انجام مأموریت های تربیتی و آموزشی، شرایط لازم را نیز برای اجرای دستورالعمل های بهداشتی به نحو احسن برقرار نموده اند.

امیر سیاری: هیچ گونه مورد فوتی بر اثر کرونا در مراکز آموزشی نداشته ایم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ نماینده ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه بازدید از مرکز آموزش شهید اسدی دژبان ارتش در جمع خبرنگاران گفت: آموزش جوانان یک احتیاج ضروی و مستمر است؛ چراکه تأمین امنیت یک امر دائمی و اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه کشور همیشه احتیاج به امنیت و آرامش دارد، اضافه نمود: برای ایجاد امنیت در سطح کشور باید همیشه سربازان آموزش ببینند و در اختیار یگان های مختلف قرار گیرند.

معاون هماهنگ نماینده ارتش اظهار داشت: امنیت کشور و دفاع از تمامیت ارضی در برابر تهدیدات تعطیل بردار نیست؛ از این رو در مرحله نخست باید نیروی نظامی سالم در اختیار داشته باشیم و با تکیه بر نیروی انسانی توانمند، کار را پیش ببریم.

دریادار سیاری با بیان اینکه نیروی انسانی توانمند شاکله اصلی نیرو های مسلح را تشکیل می دهد، گفت: ما باید در شرایط مختلف آمادگی لازم را برای مقابله با تهدیدات داشته باشیم؛ امروز سربازان وظیفه ای که در مراکز آموزشی رزم مقدماتی را آموزش می بینند، ستون اصلی دفاع از کشور و برقراری امنیت هستند.

وی با تأکید بر اینکه در شرایط مختلف باید آموزش های سربازی انجام گردد، توضیح داد: عدم ارائه آموزش به علت شیوع ویروس کرونا می تواند به ضعف توان دفاعی کشور بیانجامد؛ لذا ارتش و نیرو های مسلح باید متناسب با شرایط ایجاد شده، تمهیدات و اصول بهداشتی را در نظر گیرند.

معاون هماهنگ نماینده ارتش اضافه نمود: از روز نخست مواجهه با ویروس کرونا شعار ما این بوده است که پادگان امن ترین مکان برای زندگی و اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی است و تا به امروز به لطف خدا این شعار را تحقق بخشیدیم و هیچ گونه تلفاتی در مراکز آموزشی نداشته ایم.

دریادار سیاری گفت: دشمنان کوشش زیادی کردند تا پادگان ها را ناامن و محل شیوع بیماری معرفی نمایند، اما ما در عمل نشان دادیم که پادگان ها ضمن انجام مأموریت های تربیتی و آموزشی، شرایط لازم را نیز جهت اجرای دستورالعمل های بهداشتی به نحو احسن برقرار نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 14043

به "امیر سیاری: هیچ گونه مورد فوتی بر اثر کرونا در مراکز آموزشی نداشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر سیاری: هیچ گونه مورد فوتی بر اثر کرونا در مراکز آموزشی نداشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید