زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست

به گزارش مجله آزمون اول، رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اظهار داشت که ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز تصمیمی برای بازگشایی مشاغل پرخطر که اغذیه فروشی ها نیز جزو آنها هستند، نگرفته است.

زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست

به گزارش مجله آزمون اول، اسداله احمدی شهریور در تبادل نظر با ایسنا با بیان اینکه به وسیله اتاق اصناف برای بازگشایی اغذیه فروشی ها به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاداتی ارائه دادیم، اظهار کرد: در این پیشنهاد عنوان کردیم که اغذیه فروشی ها می توانند با تعداد جایگاه کمتر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز تصمیمی برای فعالیت مشاغل پرخطر که صنف اغذیه فروشی نیز جزو آن است، نگرفته و هنوز زمان بازگشایی این اصناف معین نیست و به نظر می رسد تا خاتمه ماه رمضان ادامه داشته باشد.

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران با اشاره به اینکه 90 درصد صنف اغذیه فروشی تعطیل است و تنها 10 درصد به صورت بیرون بر به فعالیت خود ادامه می دهند که این اقدام هم به دلیل کاهش فروش، توجیه مالی ندارد، اظهار کرد: امیدوارم ستاد ملی مقابله با کرونا هرچه زودتر اجازه بازگشایی دهند.

با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل پرخطر از جمله رستوران ها و اغذیه فروشی ها به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمدند تا با این اقدام از تجمع افراد و احتمال گسترش این ویروس جلوگیری گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مرداد 1399 گردآورنده: quiz1.ir شناسه مطلب: 11585

به "زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان بازگشایی اغذیه فروشی ها هنوز تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید